Thermaltake zasilacz PC - Toughpower PF1 ARGB 1200W Platinum TT Premium
1 067,99 zł
TACENS Zasilacz APB550B 80+ Bronze TACENS Zasilacz APB550B 80+ Bronze to zasilacz komputerowy. Zapewnia stabilne zasilanie podzespołów komputera stacjonarnego. Aktywny PFC 80 PLUS Bronze Certyfikat 80+.
TACENS Zasilacz APB550B 80+ Bronze to zasilacz komputerowy. Zapewnia stabilne zasilanie podzespołów komputera stacjonarnego.
Gwarancja: 24 miesięcy - Gwarancja normalna. Wymiary: 150 x 85 x 140mm.
| Certyfikat 80+ | 80 PLUS Bronze |
| Gwarancja | 24 miesięcy - Gwarancja normalna |
| Ilość złącz zas. 4+4-pin 12V | 1 |
| Ilość złącz zas. MOLEX | 2 |
| Ilość złącz zas. PCI-E 6+2-pin | 1 |
| Ilość złącz zas. SATA | 3 |
| Moc zasilacza | 550 W |
| PFC | Aktywny |
| Wentylator | 12 cm |
| Wymiary | 150 x 85 x 140mm |
| Złącze zas. MB | 20 + 4 pin |
Opis
Specyficzne kody
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Zobacz także