Zasilacz ASRock Steel Legend WHT 1200W 80 PLUS Gold
warehouse Wybierz magazyn
Zasilacz ASRock Steel Legend WHT 1200W 80 PLUS Gold Zasilacz ASRock Steel Legend WHT 1200W 80 PLUS Gold to zasilacz komputerowy o mocy 1200 W. Zapewnia stabilne zasilanie podzespołów komputera stacjonarnego.
Zasilacz ASRock Steel Legend WHT 1200W 80 PLUS Gold
Zasilacz ASRock Steel Legend WHT 1200W 80 PLUS Gold to zasilacz komputerowy o mocy 1200 W. Zapewnia stabilne zasilanie podzespołów komputera stacjonarnego.
Parametry zasilania i bezpieczeństwo
Modularność: Zasilacz modularny. Natężenia zasilacza: Natężenie maks dla +12V: 100 A. Przeznaczenie zasilacza: Komputer stacjonarny. Wtyczka zasilania: EPS 12V 8-pin x 1, PCI-E 5.1 (16-pin) x2, Peripheral 4-pin x 3, SATA 5-pin x 9, EPS 12V 8 pin (4+4 pin) x 1, PCI-E 8-pin x 1, MB 24/20-pin x 1, PCI-E 6+2 pin x 2.
Specyfikacja techniczna
| Certyfikat | 80 PLUS Gold |
| Długość kabli | Motherboard Power Cable (24 Pin) x 1 (600mm), CPU (4+4 Pin) Cable x 1 (650mm), CPU (8 Pin) Cable x 1 (650mm), PCIe 12V (2x6 Pin) Cable x 2 (650mm), PCIe (6+2 Pin) Cable x2 (650mm), PCIe (8 Pin) Cable x1 (650mm), SATA x4 Cable x 2 (450+120+120+120mm), Peripheral x3 + SATA x1 Cable x 1 (450+120+120... |
| Ilość wentylatorów (max) | 1 szt. |
| Maksymalna moc zasilacza | 1200 W |
| Modularność | Zasilacz modularny |
| Natężenia zasilacza | Natężenie maks dla +12V: 100 A |
| Przeznaczenie zasilacza | Komputer stacjonarny |
| Średnica wentylatora | 135 mm |
| Standard zasilacza | ATX |
| Wtyczka zasilania | EPS 12V 8-pin x 1, PCI-E 5.1 (16-pin) x2, Peripheral 4-pin x 3, SATA 5-pin x 9, EPS 12V 8 pin (4+4 pin) x 1, PCI-E 8-pin x 1, MB 24/20-pin x 1, PCI-E 6+2 pin x 2 |
| Wymiary [G x S x W] (mm) | 150 x 150 x 86 |
| Zabezpieczenia | OVP (Over Voltage Protection) / zabezpieczenie nadnapięciowe, OCP (Over Current Protection) / zabezpieczenie przed przeciążeniem stabilizatora, SCP (Short Circuit Protection) / zabezpieczenie przeciwzwarciowe, OPP (Over Power Protection) / zabezpieczenie przeciw przeciążeniowe, OTP (Over Temperat... |
Opis
Specyficzne kody
- EAN13
- 4711581491069
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także