ASRock Zasilacz SL-1000GW 1000W 80PLUS GOLD modularny | PartsPC.pl
ASRock Zasilacz SL-1000GW 1000W 80PLUS GOLD modularny
Brutto
warehouse Wybierz magazyn
ASRock Zasilacz SL-1000GW 1000W 80PLUS GOLD modularny ASRock Zasilacz SL-1000GW 1000W 80PLUS GOLD modularny to zasilacz komputerowy. Zapewnia stabilne zasilanie podzespołów komputera stacjonarnego. Aktywny.
Ostatnie sztuki w magazynie
Loading...
ASRock Zasilacz SL-1000GW 1000W 80PLUS GOLD modularny to zasilacz komputerowy. Zapewnia stabilne zasilanie podzespołów komputera stacjonarnego.
Aktywny PFC
80 PLUS Gold Certyfikat 80+
120 miesięcy - Gwarancja normalna Gwarancja
1 Ilość złącz zas. 12VHPWR (12V - 2x6)
Parametry zasilania i bezpieczeństwo
Gwarancja: 120 miesięcy - Gwarancja normalna. Wymiary: 86 x 150 x 150 mm. Zabezpieczenia / filtry: Przed zbyt niskim napięciem (UVP), Przeciwprzeciążeniowe (OPP), Przeciwprzepięciowe (OVP), Przeciwzwarciowe (SCP), Przed zbyt wysokim prądem (OCP), Termiczne (OTP).
Specyfikacja techniczna
Certyfikat 80+ 80 PLUS Gold
Gwarancja 120 miesięcy - Gwarancja normalna
Ilość złącz zas. 12VHPWR (12V - 2x6) 1
Ilość złącz zas. 4+4-pin 12V 2
Ilość złącz zas. MOLEX 3
Ilość złącz zas. PCI-E 6+2-pin 3
Ilość złącz zas. SATA 9
Moc zasilacza 1000 W
PFC Aktywny
Wentylator 13.5 cm
Wymiary 86 x 150 x 150 mm
Zasilacz modularny Tak
Złącze zas. MB 24 pin
ASRock
SL-1000GW
3 Przedmioty
Opis
CE+WEEE
Uwaga
86 x 150 x 150 mm
Wymiary
13.5 cm
Wentylator
Aktywny
PFC
Ilość złącz zas. MOLEX
9
Ilość złącz zas. SATA
0
Ilość złącz zas. 4-pin 12V
3
Ilość złącz zas. PCI-E 6+2-pin
24 pin
Złącze zas. MB
Tak
Zasilacz modularny
80 PLUS Gold
Certyfikat 80+
0
Ilość złącz zas. 8-pin 12V
2
Ilość złącz zas. 4+4-pin 12V
Ilość złącz zas. PCI-E 6-pin
Ilość złącz zas. PCI-E 8-pin
Ilość złącz zas. Floppy
Ilość złącz zas. PATA
Ilość złącz zas. PCI-E 16-pin 5 gen.
1
Ilość złącz zas. 12VHPWR (12V - 2x6)
Ilość złącz USB 10P
Przeciwprzeciążeniowe (OPP)
Przeciwprzepięciowe (OVP)
Przeciwzwarciowe (SCP)
Przed zbyt niskim napięciem (UVP)
Przed zbyt wysokim prądem (OCP)
Termiczne (OTP)
Zabezpieczenia / filtry
120 miesięcy - Gwarancja normalna
Gwarancja producenta [mies.]
1000 W