Zasilacz Gigabyte GP-P750BS 750W 120mm 80+Bronze aPFC | PartsPC.pl
zoom_in
Zasilacz Gigabyte GP-P750BS 750W 120mm 80+Bronze aPFC
Brutto
warehouse Wybierz magazyn
Zasilacz Gigabyte GP-P750BS 750W 120mm 80+Bronze aPFC Zasilacz Gigabyte GP-P750BS 750W 120mm 80+Bronze aPFC to zasilacz komputerowy o mocy 750 W. Zapewnia stabilne zasilanie podzespołów komputera stacjonarnego.
Loading...
Zasilacz Gigabyte GP-P750BS 750W 120mm 80+Bronze aPFC to zasilacz komputerowy o mocy 750 W. Zapewnia stabilne zasilanie podzespołów komputera stacjonarnego.
750 W Maksymalna moc zasilacza
80 PLUS Bronze Certyfikat
Parametry zasilania i bezpieczeństwo
Długość kabli: ATX/MB 20+4 Pin: 600mm x1, CPU/EPS 4+4 Pin: 600mm+150mm x1, PCI-E 6+2 Pin: 500mm+150mm x2, SATA x 4 : 500mm+150mm+150mm+150mm x1, SATA x 3 + Peripheral x1 : 500mm+150mm+150mm+150mm x1. Natężenia zasilacza: +5V (A) 20, +3.3V (A) 20, +12V (A) 62.5, -12V (A) 0.3, +5Vsb (A) 3. Przeznaczenie zasilacza: Komputer stacjonarny. Sprawność: 88% pod typowym obciążeniem.
Specyfikacja techniczna
Certyfikat 80 PLUS Bronze
Długość kabli ATX/MB 20+4 Pin: 600mm x1, CPU/EPS 4+4 Pin: 600mm+150mm x1, PCI-E 6+2 Pin: 500mm+150mm x2, SATA x 4 : 500mm+150mm+150mm+150mm x1, SATA x 3 + Peripheral x1 : 500mm+150mm+150mm+150mm x1
Ilość wentylatorów (max) 1 szt.
Maksymalna moc zasilacza 750 W
Natężenia zasilacza +5V (A) 20, +3.3V (A) 20, +12V (A) 62.5, -12V (A) 0.3, +5Vsb (A) 3
PFC Aktywne
Przeznaczenie zasilacza Komputer stacjonarny
Sprawność 88% pod typowym obciążeniem
Średnica wentylatora 120 mm
Standard zasilacza ATX
Wtyczka zasilania ATX 20+4pin, CPU 4+4-pin x 2, PCI-E 6+2 pin x 4, SATA x 7, Peripheral x 1
Wymiary [G x S x W] (mm) 150 x 140 x 86
Gigabyte
GP-P750BS
50 Przedmioty
PFC
36
Gwarancja producenta [mies.]
Zabezpieczenia
80 PLUS Bronze
Ilość wentylatorów (max)
750 W
Przeznaczenie zasilacza
88% pod typowym obciążeniem
Sprawność
120 mm
Średnica wentylatora
ATX 20+4pin
CPU 4+4-pin x 2
PCI-E 6+2 pin x 4
Peripheral x 1
SATA x 7
Wtyczka zasilania
ATX/MB 20+4 Pin: 600mm x1
CPU/EPS 4+4 Pin: 600mm+150mm x1
PCI-E 6+2 Pin: 500mm+150mm x2
SATA x 3 + Peripheral x1 : 500mm+150mm+150mm+150mm x1
SATA x 4 : 500mm+150mm+150mm+150mm x1
Długość kabli
+5V (A) 20, +3.3V (A) 20, +12V (A) 62.5, -12V (A) 0.3, +5Vsb (A) 3