Zasilacz Gigabyte GP-P750BS 750W 120mm 80+Bronze aPFC
Zasilacz Gigabyte GP-P750BS 750W 120mm 80+Bronze aPFC Zasilacz Gigabyte GP-P750BS 750W 120mm 80+Bronze aPFC to zasilacz komputerowy o mocy 750 W. Zapewnia stabilne zasilanie podzespołów komputera stacjonarnego.
Zasilacz Gigabyte GP-P750BS 750W 120mm 80+Bronze aPFC
Zasilacz Gigabyte GP-P750BS 750W 120mm 80+Bronze aPFC to zasilacz komputerowy o mocy 750 W. Zapewnia stabilne zasilanie podzespołów komputera stacjonarnego.
Parametry zasilania i bezpieczeństwo
Długość kabli: ATX/MB 20+4 Pin: 600mm x1, CPU/EPS 4+4 Pin: 600mm+150mm x1, PCI-E 6+2 Pin: 500mm+150mm x2, SATA x 4 : 500mm+150mm+150mm+150mm x1, SATA x 3 + Peripheral x1 : 500mm+150mm+150mm+150mm x1. Natężenia zasilacza: +5V (A) 20, +3.3V (A) 20, +12V (A) 62.5, -12V (A) 0.3, +5Vsb (A) 3. Przeznaczenie zasilacza: Komputer stacjonarny. Sprawność: 88% pod typowym obciążeniem.
Specyfikacja techniczna
| Certyfikat | 80 PLUS Bronze |
| Długość kabli | ATX/MB 20+4 Pin: 600mm x1, CPU/EPS 4+4 Pin: 600mm+150mm x1, PCI-E 6+2 Pin: 500mm+150mm x2, SATA x 4 : 500mm+150mm+150mm+150mm x1, SATA x 3 + Peripheral x1 : 500mm+150mm+150mm+150mm x1 |
| Ilość wentylatorów (max) | 1 szt. |
| Maksymalna moc zasilacza | 750 W |
| Natężenia zasilacza | +5V (A) 20, +3.3V (A) 20, +12V (A) 62.5, -12V (A) 0.3, +5Vsb (A) 3 |
| PFC | Aktywne |
| Przeznaczenie zasilacza | Komputer stacjonarny |
| Sprawność | 88% pod typowym obciążeniem |
| Średnica wentylatora | 120 mm |
| Standard zasilacza | ATX |
| Wtyczka zasilania | ATX 20+4pin, CPU 4+4-pin x 2, PCI-E 6+2 pin x 4, SATA x 7, Peripheral x 1 |
| Wymiary [G x S x W] (mm) | 150 x 140 x 86 |
| Zabezpieczenia | OVP (Over Voltage Protection) / zabezpieczenie nadnapięciowe, OCP (Over Current Protection) / zabezpieczenie przed przeciążeniem stabilizatora, SCP (Short Circuit Protection) / zabezpieczenie przeciwzwarciowe, OPP (Over Power Protection) / zabezpieczenie przeciw przeciążeniowe, OTP (Over Temperat... |
Opis
OPP (Over Power Protection) / zabezpieczenie przeciw przeciążeniowe
OTP (Over Temperature Protection) / zabezpieczenie przed przegrzaniem zasilacza
OVP (Over Voltage Protection) / zabezpieczenie nadnapięciowe
SCP (Short Circuit Protection) / zabezpieczenie przeciwzwarciowe
UVP (Under Voltage Protection) / zabezpieczenie przed zbyt niskim napięciem
CPU 4+4-pin x 2
PCI-E 6+2 pin x 4
Peripheral x 1
SATA x 7
CPU/EPS 4+4 Pin: 600mm+150mm x1
PCI-E 6+2 Pin: 500mm+150mm x2
SATA x 3 + Peripheral x1 : 500mm+150mm+150mm+150mm x1
SATA x 4 : 500mm+150mm+150mm+150mm x1
Specyficzne kody
- EAN13
- 4719331555238
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Zobacz także