Zasilacz Gigabyte GP-AE1000PM PG5 ICE 1000W PCIE5.0 120mm 80… | PartsPC.pl
Poprzedni keyboard_arrow_left
Następny keyboard_arrow_right
zoom_in
Zasilacz Gigabyte GP-AE1000PM PG5 ICE 1000W PCIE5.0 120mm 80+Platinum
Brutto
warehouse Wybierz magazyn
Zasilacz Gigabyte GP-AE1000PM PG5 ICE 1000W PCIE5.0 120mm 80+Platinum Zasilacz Gigabyte GP-AE1000PM PG5 ICE 1000W PCIE5.0 120mm 80+Platinum to zasilacz komputerowy o mocy 1000 W. Zapewnia stabilne zasilanie podzespołów komputera stacjonarnego.
Loading...
Zasilacz Gigabyte GP-AE1000PM PG5 ICE 1000W PCIE5.0 120mm 80+Platinum to zasilacz komputerowy o mocy 1000 W. Zapewnia stabilne zasilanie podzespołów komputera stacjonarnego.
1000 W Maksymalna moc zasilacza
80 PLUS Platinum Certyfikat
ATX Standard zasilacza
Aktywne PFC
Parametry zasilania i bezpieczeństwo
Złącza i wyposażenie
Złącza zasilacza: ATX/MB 20+4 Pin x 1 : 610mm*1, SATA x 8 : 600mm+150mm+150mm+150mm*2, PCI-e 16 Pin x 1: 700mm*1, CPU/EPS 4+4 Pin x 2 : 700mm*2, PCI-e 6+2 Pin x 6 : 650mm+150mm*2, 750mm*2, 4 Pin Peripheral x 4 : 500mm+150mm+150mm+150mm*1.
Specyfikacja techniczna
Certyfikat 80 PLUS Platinum
Ilość wentylatorów (max) 1 szt.
Maksymalna moc zasilacza 1000 W
Modularność Zasilacz modularny
PFC Aktywne
Przeznaczenie zasilacza Komputer stacjonarny
Sprawność 92% pod typowym obciążeniem
Średnica wentylatora 120 mm
Standard zasilacza ATX
Wtyczka zasilania ATX 20+4pin
Wymiary [G x S x W] (mm) 150 x 140 x 86
Gigabyte
GP-AE1000PM PG5 ICE
5 Przedmioty
Opis
Aktywny
PFC
150 x 140 x 86
Wymiary [G x S x W] (mm)
BOX
Opakowanie
OCP (Over Current Protection) / zabezpieczenie przed przeciążeniem stabilizatora
OPP (Over Power Protection) / zabezpieczenie przeciw przeciążeniowe
OTP (Over Temperature Protection) / zabezpieczenie przed przegrzaniem zasilacza
OVP (Over Voltage Protection) / zabezpieczenie nadnapięciowe
SCP (Short Circuit Protection) / zabezpieczenie przeciwzwarciowe
UVP (Under Voltage Protection) / zabezpieczenie przed zbyt niskim napięciem
Zabezpieczenia
80 PLUS Platinum
Certyfikat
1 szt.
Ilość wentylatorów (max)
1000 W
Maksymalna moc zasilacza
ATX
Standard zasilacza
Komputer stacjonarny
Przeznaczenie zasilacza
92% pod typowym obciążeniem
Sprawność
120 mm
Średnica wentylatora
ATX 20+4pin
Wtyczka zasilania
Zasilacz modularny
Modularność
4 Pin Peripheral x 4 : 500mm+150mm+150mm+150mm*1
ATX/MB 20+4 Pin x 1 : 610mm*1
CPU/EPS 4+4 Pin x 2 : 700mm*2
PCI-e 6+2 Pin x 6 : 650mm+150mm*2, 750mm*2
PCI-e 16 Pin x 1: 700mm*1
SATA x 8 : 600mm+150mm+150mm+150mm*2