- Aktualnie wyprzedane
Zasilacz MSI MAG A850GL PCIE5 850W 120mm 80plus Gold
warehouse Wybierz magazyn
Zasilacz MSI MAG A850GL PCIE5 850W 120mm 80plus Gold Zasilacz MSI MAG A850GL PCIE5 850W 120mm 80plus Gold to zasilacz komputerowy o mocy 850 W. Zapewnia stabilne zasilanie podzespołów komputera stacjonarnego.
Zasilacz MSI MAG A850GL PCIE5 850W 120mm 80plus Gold
Zasilacz MSI MAG A850GL PCIE5 850W 120mm 80plus Gold to zasilacz komputerowy o mocy 850 W. Zapewnia stabilne zasilanie podzespołów komputera stacjonarnego.
Parametry zasilania i bezpieczeństwo
Modularność: Zasilacz modularny. Natężenia zasilacza: +5V (A) 20, +3,3V (A) 20, +12V (A) 70,5, -12V (A) 0,3, +5Vsb (A) 2,5. Przeznaczenie zasilacza: Komputer stacjonarny. Wtyczka zasilania: SATA x 8, ATX 24pin, PCI-E 16-pin x 1, PCI-E 6+2 pin x 4, EPS12V 8 pin (4+4 pin) x 2, FDD, Molex Peripheral x 4.
Specyfikacja techniczna
| Certyfikat | 80 PLUS Gold |
| Ilość wentylatorów (max) | 1 szt. |
| Maksymalna moc zasilacza | 850 W |
| Modularność | Zasilacz modularny |
| Natężenia zasilacza | +5V (A) 20, +3,3V (A) 20, +12V (A) 70,5, -12V (A) 0,3, +5Vsb (A) 2,5 |
| PFC | Aktywne |
| Przeznaczenie zasilacza | Komputer stacjonarny |
| Średnica wentylatora | 120 mm |
| Standard zasilacza | ATX |
| Wtyczka zasilania | SATA x 8, ATX 24pin, PCI-E 16-pin x 1, PCI-E 6+2 pin x 4, EPS12V 8 pin (4+4 pin) x 2, FDD, Molex Peripheral x 4 |
| Wymiary [G x S x W] (mm) | 140 x 150 x 86 |
| Zabezpieczenia | OVP (Over Voltage Protection) / zabezpieczenie nadnapięciowe, OCP (Over Current Protection) / zabezpieczenie przed przeciążeniem stabilizatora, SCP (Short Circuit Protection) / zabezpieczenie przeciwzwarciowe, OPP (Over Power Protection) / zabezpieczenie przeciw przeciążeniowe, OTP (Over Temperat... |
Opis
OPP (Over Power Protection) / zabezpieczenie przeciw przeciążeniowe
OTP (Over Temperature Protection) / zabezpieczenie przed przegrzaniem zasilacza
OVP (Over Voltage Protection) / zabezpieczenie nadnapięciowe
SCP (Short Circuit Protection) / zabezpieczenie przeciwzwarciowe
UVP (Under Voltage Protection) / zabezpieczenie przed zbyt niskim napięciem
EPS12V 8 pin (4+4 pin) x 2
FDD
Molex Peripheral x 4
PCI-E 6+2 pin x 4
PCI-E 16-pin x 1
SATA x 8
Specyficzne kody
- EAN13
- 4711377084253
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Zobacz także