Zasilacz MSI MAG A750GL PCIE5 750W 120mm 80plus Gold
warehouse Wybierz magazyn
Zasilacz MSI MAG A750GL PCIE5 750W 120mm 80plus Gold Zasilacz MSI MAG A750GL PCIE5 750W 120mm 80plus Gold to zasilacz komputerowy o mocy 750 W. Zapewnia stabilne zasilanie podzespołów komputera stacjonarnego.
Zasilacz MSI MAG A750GL PCIE5 750W 120mm 80plus Gold
Zasilacz MSI MAG A750GL PCIE5 750W 120mm 80plus Gold to zasilacz komputerowy o mocy 750 W. Zapewnia stabilne zasilanie podzespołów komputera stacjonarnego.
Parametry zasilania i bezpieczeństwo
Modularność: Zasilacz modularny. Natężenia zasilacza: +5V (A) 20, +3,3V (A) 20, +12V (A) 62, -12V (A) 0,3, +5Vsb (A) 2,5. Przeznaczenie zasilacza: Komputer stacjonarny. Wtyczka zasilania: SATA x 8, ATX 24pin, PCI-E 16-pin x 1, PCI-E 6+2 pin x 3, EPS12V 8 pin (4+4 pin) x 2, FDD, Molex Peripheral x 4.
Specyfikacja techniczna
| Certyfikat | 80 PLUS Gold |
| Ilość wentylatorów (max) | 1 szt. |
| Maksymalna moc zasilacza | 750 W |
| Modularność | Zasilacz modularny |
| Natężenia zasilacza | +5V (A) 20, +3,3V (A) 20, +12V (A) 62, -12V (A) 0,3, +5Vsb (A) 2,5 |
| PFC | Aktywne |
| Przeznaczenie zasilacza | Komputer stacjonarny |
| Średnica wentylatora | 120 mm |
| Standard zasilacza | ATX |
| Wtyczka zasilania | SATA x 8, ATX 24pin, PCI-E 16-pin x 1, PCI-E 6+2 pin x 3, EPS12V 8 pin (4+4 pin) x 2, FDD, Molex Peripheral x 4 |
| Wymiary [G x S x W] (mm) | 140 x 150 x 86 |
| Zabezpieczenia | OVP (Over Voltage Protection) / zabezpieczenie nadnapięciowe, OCP (Over Current Protection) / zabezpieczenie przed przeciążeniem stabilizatora, SCP (Short Circuit Protection) / zabezpieczenie przeciwzwarciowe, OPP (Over Power Protection) / zabezpieczenie przeciw przeciążeniowe, OTP (Over Temperat... |
Opis
Specyficzne kody
- EAN13
- 4711377084284
Zgodnie z rozporządzeniem UE 2023/988 (GPSR) informujemy o producencie produktu oraz podmiocie odpowiedzialnym w UE.
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także