- Aktualnie wyprzedane
Obudowa Chieftec HT-01B-350GPB mATX z zasilaczem
Obudowa Chieftec HT-01B-350GPB mATX z zasilaczem Obudowa Chieftec HT-01B-350GPB mATX z zasilaczem to obudowa komputerowa Micro ATX. Kompaktowa obudowa do mniejszych zestawów komputerowych. Mini Tower Typ obudowy.
Obudowa Chieftec HT-01B-350GPB mATX z zasilaczem
Obudowa Chieftec HT-01B-350GPB mATX z zasilaczem to obudowa komputerowa Micro ATX. Kompaktowa obudowa do mniejszych zestawów komputerowych.
Kluczowe cechy
Gniazda na panelu: HD Audio (microphone + line-out), USB 3.0 x2. Wyposażenie dodatkowe: Zestaw śrub, dystanse płyty głównej.
Złącza i wyposażenie
Wyposażenie dodatkowe: Zestaw śrub, dystanse płyty głównej.
Specyfikacja techniczna
| Boczny kanał wentylacyjny | Tak |
| Format płyty | Mini-ITX, M-ATX |
| Gniazda na panelu | HD Audio (microphone + line-out), USB 3.0 x2 |
| Ilość wentylatorów (max) | 1 szt. |
| Ilość zatok wewn. 2.5" (C) | 2 szt. |
| Ilość zatok wewn. 3.5" (B) | 2 szt. |
| Ilość zatok zewn. 3.5" (A) | 1 szt. |
| Ilość zatok zewn. 5.25" | 2 szt. |
| Kolor obudowy | Czarny (Black) |
| Maksymalna długość karty graficznej | 340 mm |
| Maksymalna wysokość wentylatora CPU | 140 mm |
| Materiał | Stal |
| Miejsca na karty rozszerzeń | 4 |
| Moc zasilacza | 350 W |
| Obudowa z zasilaczem | Tak |
| Standard zasilacza | ATX |
| Typ obudowy | Mini Tower |
| Wymiary [G x S x W] (mm) | 425 x 180 x 355 |
| Wyposażenie dodatkowe | Zestaw śrub, dystanse płyty głównej |
Opis
Mini-ITX
USB 3.0 x2
Specyficzne kody
- EAN13
- 4710713234246
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Zobacz także