Obudowa Chieftec UE-02B mATX z zasilaczem
Obudowa Chieftec UE-02B mATX z zasilaczem Obudowa Chieftec UE-02B mATX z zasilaczem to obudowa komputerowa Micro ATX. Kompaktowa obudowa do mniejszych zestawów komputerowych. Mini Tower Typ obudowy M-ATX, Mini-ITX.
Obudowa Chieftec UE-02B mATX z zasilaczem
Obudowa Chieftec UE-02B mATX z zasilaczem to obudowa komputerowa Micro ATX. Kompaktowa obudowa do mniejszych zestawów komputerowych.
Kluczowe cechy
Gniazda na panelu: HD Audio (microphone + line-out), USB 3.0 x2. Wyposażenie dodatkowe: Zestaw śrub oraz opase kablowych.
Złącza i wyposażenie
Wyposażenie dodatkowe: Zestaw śrub oraz opase kablowych.
Specyfikacja techniczna
| Boczny kanał wentylacyjny | Tak |
| Format płyty | M-ATX, Mini-ITX |
| Gniazda na panelu | HD Audio (microphone + line-out), USB 3.0 x2 |
| Ilość wentylatorów (max) | 2 szt. |
| Ilość zatok wewn. 2.5" (C) | 2 szt. |
| Ilość zatok wewn. 3.5" (B) | 1 szt. |
| Ilość zatok zewn. 5.25" | 1 szt. |
| Kolor obudowy | Czarny (Black) |
| Maksymalna długość karty graficznej | 200 mm |
| Maksymalna wysokość wentylatora CPU | 65 mm |
| Materiał | Stal |
| Miejsca na karty rozszerzeń | 4 |
| Moc zasilacza | 250 W |
| Obudowa z zasilaczem | Tak |
| Standard zasilacza | SFX |
| Typ obudowy | Mini Tower |
| Wymiary [G x S x W] (mm) | 410 x 105 x 300 |
| Wyposażenie dodatkowe | Zestaw śrub oraz opase kablowych |
Opis
Mini-ITX
USB 3.0 x2
Specyficzne kody
- EAN13
- 4710713233720
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Zobacz także