Obudowa Chieftec UE-02B mATX z zasilaczem
286,99 zł
Obudowa Chieftec BE-10B-300 mATX z zasilaczem Obudowa Chieftec BE-10B-300 mATX z zasilaczem to obudowa komputerowa Micro ATX. Kompaktowa obudowa do mniejszych zestawów komputerowych. Small Tower Typ obudowy.
Obudowa Chieftec BE-10B-300 mATX z zasilaczem to obudowa komputerowa Micro ATX. Kompaktowa obudowa do mniejszych zestawów komputerowych.
Gniazda na panelu: USB 2.0 x2, HD Audio (microphone + line-out), USB 3.0 x2.
Wyposażenie dodatkowe: Zestaw śrub.
| Boczny kanał wentylacyjny | Tak |
| Format płyty | Mini-ITX, M-ATX |
| Gniazda na panelu | USB 2.0 x2, HD Audio (microphone + line-out), USB 3.0 x2 |
| Ilość wentylatorów (max) | 1 szt. |
| Ilość wentylatorów (zainstalowanych) | 1 szt. |
| Ilość zatok wewn. 2.5" (C) | 1 szt. |
| Ilość zatok wewn. 3.5" (B) | 1 szt. |
| Ilość zatok zewn. 5.25" | 1 szt. |
| Kolor obudowy | Czarny (Black) |
| Maksymalna długość karty graficznej | 220 mm |
| Maksymalna wysokość wentylatora CPU | 50 mm |
| Materiał | Stal |
| Miejsca na karty rozszerzeń | 4 |
| Moc zasilacza | 300 W |
| Obudowa z zasilaczem | Tak |
| Standard zasilacza | TFX |
| Typ obudowy | Small Tower |
| Wymiary [G x S x W] (mm) | 283 x 95 x 327 |
| Wyposażenie dodatkowe | Zestaw śrub |
Opis
Specyficzne kody
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Zobacz także