Obudowa Chieftec BE-10B-300 mATX z zasilaczem | PartsPC.pl
Poprzedni keyboard_arrow_left
Następny keyboard_arrow_right
zoom_in
Obudowa Chieftec BE-10B-300 mATX z zasilaczem
Loading...
Small Tower Typ obudowy
Mini-ITX, M-ATX Format płyty
Czarny (Black) Kolor obudowy
USB 2.0 x2, HD Audio (microphone + line-out), USB 3.0 x2 Gniazda na panelu
Kluczowe cechy
Gniazda na panelu: USB 2.0 x2, HD Audio (microphone + line-out), USB 3.0 x2.
Złącza i wyposażenie
Wyposażenie dodatkowe: Zestaw śrub.
Specyfikacja techniczna
Boczny kanał wentylacyjny Tak
Format płyty Mini-ITX, M-ATX
Ilość wentylatorów (max) 1 szt.
Ilość wentylatorów (zainstalowanych) 1 szt.
Ilość zatok wewn. 2.5" (C) 1 szt.
Ilość zatok wewn. 3.5" (B) 1 szt.
Ilość zatok zewn. 5.25" 1 szt.
Kolor obudowy Czarny (Black)
Maksymalna długość karty graficznej 220 mm
Maksymalna wysokość wentylatora CPU 50 mm
Materiał Stal
Miejsca na karty rozszerzeń 4
Moc zasilacza 300 W
Obudowa z zasilaczem Tak
Standard zasilacza TFX
Typ obudowy Small Tower
Wymiary [G x S x W] (mm) 283 x 95 x 327
Chieftec
BE-10B-300
5 Przedmioty
Opis
300 W
Moc zasilacza
Small Tower
Typ obudowy
Micro-ATX
Mini-ITX
Format płyty
Czarny
Kolor obudowy
Zestaw śrub
Wyposażenie dodatkowe
283 x 95 x 327
Wymiary [G x S x W] (mm)
Stal
Materiał
Tak
Obudowa z zasilaczem
1 szt.
Ilość zatok zewn. 5.25"
1 szt.
Ilość zatok wewn. 3.5" (B)
Ilość zatok wewn. 2.5" (C)
HD Audio (microphone + line-out)
USB 2.0 x2
USB 3.0 x2
Gniazda na panelu
4
Miejsca na karty rozszerzeń
220 mm
Maksymalna długość karty graficznej
50 mm