Obudowa Chieftec BX-10B-OP mATX bez zasilacza z oknem
Obudowa Chieftec BX-10B-OP mATX bez zasilacza z oknem Obudowa Chieftec BX-10B-OP mATX bez zasilacza z oknem to obudowa komputerowa Micro ATX. Kompaktowa obudowa do mniejszych zestawów komputerowych. Mini Tower.
Obudowa Chieftec BX-10B-OP mATX bez zasilacza z oknem
Obudowa Chieftec BX-10B-OP mATX bez zasilacza z oknem to obudowa komputerowa Micro ATX. Kompaktowa obudowa do mniejszych zestawów komputerowych.
Kluczowe cechy
Gniazda na panelu: Wyjście słuchawkowe, USB Typ C x1, USB 3.0 x1. Wyposażenie dodatkowe: Zestaw srub , 1x 120 mm PWM wentylator.
Złącza i wyposażenie
Wyposażenie dodatkowe: Zestaw srub , 1x 120 mm PWM wentylator.
Specyfikacja techniczna
| Format płyty | Mini-ITX, M-ATX |
| Gniazda na panelu | Wyjście słuchawkowe, USB Typ C x1, USB 3.0 x1 |
| Ilość wentylatorów (max) | 6 szt. |
| Ilość wentylatorów (zainstalowanych) | 1 szt. |
| Ilość zatok wewn. 2.5" (C) | 3 szt. |
| Ilość zatok wewn. 3.5" (B) | 1 szt. |
| Kolor obudowy | Czarny (Black) |
| Maksymalna długość karty graficznej | 380 mm |
| Maksymalna wysokość wentylatora CPU | 165 mm |
| Materiał | Stal |
| Miejsca na karty rozszerzeń | 4 |
| Okno | Tak |
| Standard zasilacza | ATX |
| Typ obudowy | Mini Tower |
| Wymiary [G x S x W] (mm) | 415 x 204 x 325 |
| Wyposażenie dodatkowe | Zestaw srub , 1x 120 mm PWM wentylator |
Opis
Mini-ITX
USB Typ C x1
Wyjście słuchawkowe
Specyficzne kody
- EAN13
- 0753263078063
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Zobacz także