Stacja pogody bezprzewodowa WiFi GreenBlue GB522 fazy księżyca
warehouse Wybierz magazyn
Stacja pogody bezprzewodowa WiFi GreenBlue GB522 fazy księżyca Stacja pogody bezprzewodowa WiFi GreenBlue GB522 fazy księżyca to stacja pogodowa. Mierzy temperaturę, wilgotność i ciśnienie atmosferyczne.
Stacja pogody bezprzewodowa WiFi GreenBlue GB522 fazy księżyca
Stacja pogody bezprzewodowa WiFi GreenBlue GB522 fazy księżyca to stacja pogodowa. Mierzy temperaturę, wilgotność i ciśnienie atmosferyczne.
Kluczowe cechy
Zakres pomiaru ciśnienia barometrycznego: 600 hPa/mb - 1100 hPa/mb, 17,72 inHg - 32,50 inHg, 450,1 mmHg - 825 mmHg. Zasilanie - stacja: 2x bateria AA/LR06.
Specyfikacja techniczna
| Częstotliwość transmisji danych | 433 MHz |
| Funkcja alarmu | Tak |
| Funkcja drzemki | Tak |
| Funkcja prognozowania pogody | Tak |
| Kalendarz do roku | 2099 |
| Zakres pomiaru ciśnienia barometrycznego | 600 hPa/mb - 1100 hPa/mb, 17,72 inHg - 32,50 inHg, 450,1 mmHg - 825 mmHg |
| Zakres pomiaru temperatury wewnętrznej | -20°C do +60°C |
| Zakres pomiaru temperatury zewnętrznej | -40°C do +70°C |
| Zakres pomiaru wilgotności wewnętrznej | 20 - 95% RH |
| Zakres pomiaru wilgotności zewnętrznej | 20 - 95% RH |
| Zakres transmisji | Do 60 m |
| Zasilanie - stacja | 2x bateria AA/LR06 |
| Zmiana formatu czasu 12h/24h | Tak |
Opis
Specyficzne kody
- EAN13
- 5902211105220
Zgodnie z rozporządzeniem UE 2023/988 (GPSR) informujemy o producencie produktu oraz podmiocie odpowiedzialnym w UE.
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Zobacz także