Stacja meteo Gogen – ME3565SMART
Stacja meteo Gogen – ME3565SMART Stacja meteo Gogen – ME3565SMART to stacja pogodowa. Mierzy temperaturę, wilgotność i ciśnienie atmosferyczne. Czarno-srebrny (Black-silver) Kolor obudowy Kolorowy LCD.
Stacja meteo Gogen – ME3565SMART
Stacja meteo Gogen – ME3565SMART to stacja pogodowa. Mierzy temperaturę, wilgotność i ciśnienie atmosferyczne.
Kluczowe cechy
Kolor obudowy: Czarno-srebrny (Black-silver). Wyposażenie dodatkowe: 1 czujnik zewnętrzny. Zasilanie - czujnik: 2x bateria AA/LR06. Zasilanie - stacja: za pomocą adaptera lub 3 baterii AA.
Złącza i wyposażenie
Wyposażenie dodatkowe: 1 czujnik zewnętrzny.
Specyfikacja techniczna
| Bezprzewodowy czujnik zewnętrzny | Tak |
| Funkcja alarmu | Tak |
| Kolor obudowy | Czarno-srebrny (Black-silver) |
| Podświetlenie wyświetlacza | Kolorowy LCD |
| Wyposażenie dodatkowe | 1 czujnik zewnętrzny |
| Zakres pomiaru temperatury wewnętrznej | 0°C - 50°C |
| Zakres pomiaru temperatury zewnętrznej | -35°C do +60°C |
| Zakres pomiaru wilgotności wewnętrznej | od 25% do 95% |
| Zakres transmisji | Do 50m |
| Zasilanie - czujnik | 2x bateria AA/LR06 |
| Zasilanie - stacja | za pomocą adaptera lub 3 baterii AA |
| Zmiana formatu czasu 12h/24h | Tak |
Opis
Specyficzne kody
- EAN13
- 8590393326266
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także