Stacja pogodowa bezprzewodowa GreenBlue GB540N, kolorowa, z systemem DCF,
warehouse Wybierz magazyn
Stacja pogodowa bezprzewodowa GreenBlue GB540N, kolorowa, z systemem DCF, Stacja pogodowa bezprzewodowa GreenBlue GB540N, kolorowa, z systemem DCF, to stacja pogodowa. Mierzy temperaturę, wilgotność i ciśnienie atmosferyczne.
Stacja pogodowa bezprzewodowa GreenBlue GB540N, kolorowa, z systemem DCF,
Stacja pogodowa bezprzewodowa GreenBlue GB540N, kolorowa, z systemem DCF, to stacja pogodowa. Mierzy temperaturę, wilgotność i ciśnienie atmosferyczne.
Kluczowe cechy
Wyposażenie dodatkowe: Instrukcja obsługi, Czujnik zewnętrzny, Zasilacz sieciowy. Zasilanie - czujnik: 2x bateria AA/LR06. Zasilanie - stacja: Zasilacz sieciowy DC 5V/1,0A.
Złącza i wyposażenie
Wyposażenie dodatkowe: Instrukcja obsługi, Czujnik zewnętrzny, Zasilacz sieciowy.
Specyfikacja techniczna
| Bezprzewodowy czujnik zewnętrzny | Tak |
| Częstotliwość transmisji danych | 433,92 MHz |
| Funkcja alarmu | Tak |
| Funkcja automatycznej regulacji czasu DCF | Tak |
| Funkcja drzemki | Tak |
| Funkcja prognozowania pogody | Tak |
| Podświetlenie wyświetlacza | Tak |
| Wyposażenie dodatkowe | Instrukcja obsługi, Czujnik zewnętrzny, Zasilacz sieciowy |
| Zakres pomiaru ciśnienia barometrycznego | 850 - 1050 hPa |
| Zakres pomiaru temperatury wewnętrznej | 0°C do +50°C |
| Zakres pomiaru temperatury zewnętrznej | -20°C do +65°C |
| Zakres pomiaru wilgotności wewnętrznej | 20 - 95% RH |
| Zakres pomiaru wilgotności zewnętrznej | 20 - 95% RH |
| Zakres transmisji | Do 60 m |
| Zasilanie - czujnik | 2x bateria AA/LR06 |
| Zasilanie - stacja | Zasilacz sieciowy DC 5V/1,0A |
Opis
Specyficzne kody
- EAN13
- 5902211133964
Zgodnie z rozporządzeniem UE 2023/988 (GPSR) informujemy o producencie produktu oraz podmiocie odpowiedzialnym w UE.
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Zobacz także