- Nowy
Projektor ViewSonic LSD500HD FHD 5500ANSI 2xHDMI USB RS232 RJ45
4 511,57 zł
Brutto
warehouse Wybierz magazyn
Projektor ViewSonic LSD500HD FHD 5500ANSI 2xHDMI USB RS232 RJ45
VIEWSONIC EUROPE
Specyfikacja techniczna
| Typ projektora | Biznesowy |
| Technologia | Laserowa |
| Polskie menu ekranowe | Tak |
| Full HD | Tak |
| Rozdzielczość natywna | 1920 x 1080 pikseli |
| Tryb ekonomiczny | Tak |
| Jasność w trybie normalnym | 5500 ANSI |
| Liczba wyświetlanych kolorów | 1070.0 mln |
| Kontrast | 3000000 :1 |
| Żywotność lampy w trybie standard | 20000 h |
| Żywotność lampy w trybie ekonomicznym | 30000 h |
| Minimalny rozmiar ekranu | 30 cali |
| Maksymalny rozmiar ekranu | 300 cali |
| Minimalna odległość projekcji | 0.75 m |
| Zoom optyczny | 1.3 x |
| Korekcja geometrii obrazu/trapezu/efektu Keystone | -30°/+30° |
| Złącza wejścia | HDMI x2 RS-232 USB (typ A) RJ-45 IR Receiver |
| Złącza wyjścia | Audio Out |
| Waga netto (kg) | 2.900 |
| Wymiary: Szerokość (mm) | 286 |
| Wymiary: Głębokość (mm) | 216 |
| Wymiary: Wysokość (mm) | 129 |
| Kolor obudowy | Biały (White) |
| Maksymalne zużycie energii | 165 W |
| Minimalne zużycie energii | 0.5 W |
| Poziom hałasu (typowy) | 27 dB |
| Poziom hałasu (maksymalny) | 32 dB |
| Wbudowany głośnik | Tak |
| Moc głośników podstawowych (RMS, łącznie) | 15.0 W |
| Pilot | Tak |
| Złącze USB | Tak |
| Wyjście audio | Tak |
| Informacje dodatkowe | Możliwość regulacja zniekształcenia trapezowego? (Keystone) 1 x Głośnik 15 W Zawartość opakowania: - Pilot - Zasilacz - Kabel zasilający - Instrukcja szybkiego uruchomienia HDMI 2.0b |
| Gwarancja producenta [mies.] | 36 |
LSD500HD
10 Przedmioty
Opis
Biały (White)
Kolor obudowy
36
Gwarancja producenta [mies.]
2.900
Waga netto (kg)
Tak
Pilot
1.3 x
Zoom optyczny
15.0 W
Moc głośników podstawowych (RMS, łącznie)
1920 x 1080 pikseli
Rozdzielczość natywna
Tak
Wyjście audio
286
Wymiary: Szerokość (mm)
129
Wymiary: Wysokość (mm)
216
Wymiary: Głębokość (mm)
165 W
Maksymalne zużycie energii
HDMI x2, RS-232, USB (typ A), RJ-45, IR Receiver
Złącza wejścia
Audio Out
Złącza wyjścia
3000000 :1
Kontrast
Biznesowy
Typ projektora
Laserowa
Technologia
Tak
Polskie menu ekranowe
Tak
Full HD
Tak
Tryb ekonomiczny
5500 ANSI
Jasność w trybie normalnym
1070.0 mln
Liczba wyświetlanych kolorów
20000 h
Żywotność lampy w trybie standard
30000 h
Żywotność lampy w trybie ekonomicznym
30 cali
Minimalny rozmiar ekranu
300 cali
Maksymalny rozmiar ekranu
0.75 m
Minimalna odległość projekcji
0.5 W
Minimalne zużycie energii
27 dB
Poziom hałasu (typowy)
32 dB
Poziom hałasu (maksymalny)
Tak
Wbudowany głośnik
Tak
Złącze USB
-30°/+30°
Korekcja geometrii obrazu/trapezu/efektu Keystone
Możliwość regulacja zniekształcenia trapezowego? (Keystone), 1 x Głośnik 15 W, Zawartość opakowania:, - Pilot, - Zasilacz, - Kabel zasilający, - Instrukcja szybkiego uruchomienia, HDMI 2.0b
Informacje dodatkowe
Specyficzne kody
- EAN13
- 0766907038187
chat
Komentarze (0)
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane