Hulajnoga elektryczna SkateFlash SK Urban Pro
2 517,99 zł
Hulajnoga elektryczna SkateFlash Echo Hulajnoga elektryczna SkateFlash Echo to pojazd elektryczny. Elektryczny środek transportu osobistego. 5.0 Czas ładowania [h] Hamulec bębnowy Hamulec 120 kg Maks. waga użytkownika.
Hulajnoga elektryczna SkateFlash Echo to pojazd elektryczny. Elektryczny środek transportu osobistego.
Parametry ładowania: AC 100-240V 50/60Hz. Rodzaj opon: Tylna: pełna, przednia: pompowana. Wymiary urządzenia: 103,5 x 57 x 118.
| Czas ładowania [h] | 5.0 |
| Hamulec | Hamulec bębnowy |
| Maks. waga użytkownika | 120 kg |
| Moc silnika | 350 W |
| Parametry ładowania | AC 100-240V 50/60Hz |
| Pojemność baterii [mAh] | 10400 |
| Prędkość maksymalna (km/h) | 20.00 |
| Rodzaj opon | Tylna: pełna, przednia: pompowana |
| Średnica kół | 8.00 cale |
| Typ urządzenia | Hulajnoga |
| Waga brutto (kg) | 19.000 |
| Waga netto (kg) | 17.000 |
| Wymiary urządzenia | 103,5 x 57 x 118 |
| Zasięg | 20 - 40 km |
| Zasilanie | Bateria |
| Zawiera baterię / akumulator | Tak |
Opis
Specyficzne kody
9 innych produktów w tej samej kategorii:
Zobacz także