Hulajnoga elektryczna SkateFlash SK Urban Pro
2 517,99 zł
Hulajnoga elektryczna Riley RS2 Standard 350W. Elektryczny środek transportu osobistego.
Hulajnoga elektryczna Riley RS2 Standard 350W to pojazd elektryczny marki RILEY SCOOTERS. Elektryczny środek transportu osobistego.
Oświetlenie: Przednie LED 2.1 W. Wymiary urządzenia: 113,1 x 17 x 118,1.
| Czas ładowania [h] | 4.0 |
| Maks. waga użytkownika | 120 kg |
| Moc silnika | 350W |
| Oświetlenie | Przednie LED 2.1 W |
| Pojemność baterii [mAh] | 8700 |
| Prędkość maksymalna (km/h) | 20.00 |
| Rodzaj opon | Bezdętkowe |
| Średnica kół | 10.00 cale |
| Typ urządzenia | Hulajnoga |
| Waga netto (kg) | 13.000 |
| Wymiary urządzenia | 113,1 x 17 x 118,1 |
| Zasięg (km) | 45.0 |
| Zasilanie | Bateryjne |
| Zawiera baterię / akumulator | Tak |
Opis
Specyficzne kody
9 innych produktów w tej samej kategorii:
Zobacz także