Torba do hulajnogi elektrycznej Ugo Squbby uniwersalna
13,99 zł
Hulajnoga elektryczna Riley RS1 Standard 350W. Elektryczny środek transportu osobistego.
Hulajnoga elektryczna Riley RS1 Standard 350W to pojazd elektryczny marki RILEY SCOOTERS. Elektryczny środek transportu osobistego.
Oświetlenie: Przednie LED 2.1 W. Wymiary urządzenia: 113,1 x 17 x 118,1.
| Czas ładowania [h] | 3.0 |
| Maks. waga użytkownika | 120 kg |
| Moc silnika | 350W |
| Oświetlenie | Przednie LED 2.1 W |
| Pojemność baterii [mAh] | 5800 |
| Prędkość maksymalna (km/h) | 20.00 |
| Rodzaj opon | Bezdętkowe |
| Średnica kół | 10.00 cale |
| Typ urządzenia | Hulajnoga |
| Waga netto (kg) | 13.000 |
| Wymiary urządzenia | 113,1 x 17 x 118,1 |
| Zasięg (km) | 25.0 |
| Zasilanie | Bateryjne |
| Zawiera baterię / akumulator | Tak |
Opis
Specyficzne kody
9 innych produktów w tej samej kategorii:
Zobacz także