Thermaltake Obudowa - The Tower 300 Tempered Glass x 3, CT140 Fan x 2 Biała
Thermaltake Obudowa - The Tower 300 Tempered Glass x 3, CT140 Fan x 2 Biała Thermaltake Obudowa - The Tower 300 Tempered Glass x 3, CT140 Fan x 2 Biała to obudowa komputerowa. Zapewnia ochronę podzespołów i efektywny przepływ powietrza.
Thermaltake Obudowa - The Tower 300 Tempered Glass x 3, CT140 Fan x 2 Biała
Thermaltake Obudowa - The Tower 300 Tempered Glass x 3, CT140 Fan x 2 Biała to obudowa komputerowa. Zapewnia ochronę podzespołów i efektywny przepływ powietrza.
Konstrukcja i kompatybilność
Format obudowy: Mini ITX, Micro ATX. Gwarancja: 36 miesięcy - Rękojmia. Opcjonalne chłodzenie wodne: 1 x 120 mm (przód). Opcjonalne wentylatory: 1 x 120 mm (przód).
Złącza i wyposażenie
Złącza na przednim panelu: 1 x mikrofon, 1 x słuchawki, 2 x USB 3.0, 1 x USB Typ C.
Specyfikacja techniczna
| Format obudowy | Mini ITX, Micro ATX |
| Gwarancja | 36 miesięcy - Rękojmia |
| Kolor (wyliczeniowy) | Biały |
| Miejsca montażowe 2,5'' wewn. | 3 |
| Miejsca montażowe 3,5'' wewn. | 3 |
| Moc zasilacza | Brak |
| Opcjonalne chłodzenie wodne | 1 x 120 mm (przód) |
| Opcjonalne wentylatory | 1 x 120 mm (przód) |
| Panel boczny | Szkło hartowane |
| Typ obudowy | Micro Tower |
| Waga | 8.3kg |
| Wymiary | 551 * 342 * 281 mm |
| Złącza na przednim panelu | 1 x mikrofon, 1 x słuchawki, 2 x USB 3.0, 1 x USB Typ C |
Opis
Mini ITX
1 x mikrofon
1 x słuchawki
2 x USB 3.0
Specyficzne kody
- EAN13
- 4711475641068
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Zobacz także