Fractal Design Obudowa North Charcoal Black
Fractal Design Obudowa North Charcoal Black Fractal Design Obudowa North Charcoal Black to obudowa komputerowa. Zapewnia ochronę podzespołów i efektywny przepływ powietrza. Micro ATX, ATX, Mini ITX Format obudowy.
Fractal Design Obudowa North Charcoal Black
Fractal Design Obudowa North Charcoal Black to obudowa komputerowa. Zapewnia ochronę podzespołów i efektywny przepływ powietrza.
Konstrukcja i kompatybilność
Format obudowy: Micro ATX, ATX, Mini ITX. Gwarancja: 24 miesięcy - Gwarancja normalna. Pozostałe parametry: Lewy panel boczny: Siatka Prawy panel boczny: Stal . Wymiary: 447 x 215 x 469 mm.
Złącza i wyposażenie
Złącza na przednim panelu: 1 x mikrofon, 1 x słuchawki, 2 x USB 3.0, 1 x USB 3.1 Typ C.
Specyfikacja techniczna
| Format obudowy | Micro ATX, ATX, Mini ITX |
| Gwarancja | 24 miesięcy - Gwarancja normalna |
| Kolor (wyliczeniowy) | Czarny |
| Miejsca montażowe 2,5'' wewn. | 2 |
| Miejsca montażowe 2,5'' zewn. | 1 |
| Moc zasilacza | Brak |
| Pozostałe parametry | Lewy panel boczny: Siatka Prawy panel boczny: Stal |
| Waga | 7.6kg |
| Wentylator | 12 cm, 14 cm |
| Wymiary | 447 x 215 x 469 mm |
| Złącza na przednim panelu | 1 x mikrofon, 1 x słuchawki, 2 x USB 3.0, 1 x USB 3.1 Typ C |
Opis
14 cm
Micro ATX
Mini ITX
1 x mikrofon
1 x słuchawki
2 x USB 3.0
Specyficzne kody
- EAN13
- 7340172704706
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Zobacz także