Drukarka laserowa Canon i-SENSYS LBP246dw II (7187C006AA)
Drukarka laserowa Canon i-SENSYS LBP246dw II (7187C006AA) Drukarka laserowa Canon i-SENSYS LBP246dw II (7187C006AA) to drukarka laserowa monochromatyczna. Zapewnia szybkie i ekonomiczne drukowanie dokumentów czarno-białych.
Drukarka laserowa Canon i-SENSYS LBP246dw II (7187C006AA)
Drukarka laserowa Canon i-SENSYS LBP246dw II (7187C006AA) to drukarka laserowa monochromatyczna. Zapewnia szybkie i ekonomiczne drukowanie dokumentów czarno-białych.
Kluczowe cechy
Interfejs komunikacyjny: RJ-45, USB 2.0 High-Speed, WiFi Direct, WiFi. Interfejs sieciowy: Gigabit Ethernet 10/100/1000 Mbps RJ-45. Obsługiwane formaty druku: GLTR, GLGL, Foolscap, A4, A5, A6, Letter, Executive, Legal, B5, 16K, Koperta COM10, Koperta DL, Koperta C5, Koperta Monarch, Statement, Officio, B-OFFICIO, M-OFFICIO. Standardowe języki drukarki: UFRII, PCL 5e, PCL6, Adobe® PostScript.
Specyfikacja techniczna
| Czas nagrzewania | 14.0 s |
| Czas wydruku pierwszej strony | 5.0 s |
| Duplex | Tak |
| Interfejs komunikacyjny | RJ-45, USB 2.0 High-Speed, WiFi Direct, WiFi |
| Interfejs sieciowy | Gigabit Ethernet 10/100/1000 Mbps RJ-45 |
| Liczba podajników papieru | 2 szt. |
| Maksymalna gramatura papieru | 199 g/m2 |
| Maksymalna pojemność podajników | 900 arkuszy |
| Maksymalne zużycie energii | 1250 W |
| Maksymalny rozmiar papieru | A4 |
| Minimalna gramatura papieru | 60 g/m2 |
| Obsługiwane formaty druku | GLTR, GLGL, Foolscap, A4, A5, A6, Letter, Executive, Legal, B5, 16K, Koperta COM10, Koperta DL, Koperta C5, Koperta Monarch, Statement, Officio, B-OFFICIO, M-OFFICIO |
| Pamięć zainstalowana (MB) | 1024.00 |
| Podstawowe funkcje | drukarka |
| Pojemność zamontowanych podajników | 350 arkuszy |
| Poziom hałasu | 68.0 dB(A) |
| Praca w sieci bezprzewodowej | Tak |
| Prędkość drukowania mono (max) | 40.0 stron/min |
| Rodzina | i-SENSYS |
| Rozdzielczość druku - dodatkowa | 1200 dpi |
| Rozdzielczość druku - główna | 1200 dpi |
| Standardowe języki drukarki | UFRII, PCL 5e, PCL6, Adobe® PostScript |
| Technologia druku | Laserowa |
| Typ drukarki | Laserowa monochromatyczna |
| Waga netto (kg) | 9.500 |
| Wymiary: Głębokość (mm) | 373 |
| Wymiary: Szerokość (mm) | 399 |
| Wymiary: Wysokość (mm) | 249 |
| Wyświetlacz LCD | Tak |
Opis
Mac OS (niektóre wersje)
Microsoft Windows 10
Microsoft Windows 11
Microsoft Windows Server 2016
Microsoft Windows Server 2019
Microsoft Windows Server 2022
Microsoft Windows Server 2025
USB 2.0 High-Speed
WiFi
WiFi Direct
A4
A5
A6
B-OFFICIO
B5
Executive
Foolscap
GLGL
GLTR
Koperta C5
Koperta COM10
Koperta DL
Koperta Monarch
Legal
Letter
M-OFFICIO
Officio
Statement
Specyficzne kody
- EAN13
- 4549292248609
12 innych produktów w tej samej kategorii:
Zobacz także