Drukarka laserowa HP LaserJet M110w (7MD66F)
warehouse Wybierz magazyn
Drukarka laserowa HP LaserJet M110w (7MD66F) Drukarka laserowa HP LaserJet M110w (7MD66F) to drukarka laserowa monochromatyczna. Zapewnia szybkie i ekonomiczne drukowanie dokumentów czarno-białych. USB 2.0, RJ-45.
Drukarka laserowa HP LaserJet M110w (7MD66F)
Drukarka laserowa HP LaserJet M110w (7MD66F) to drukarka laserowa monochromatyczna. Zapewnia szybkie i ekonomiczne drukowanie dokumentów czarno-białych.
Kluczowe cechy
Obsługiwane formaty druku: A4, A5, A6, C5, DL. Standardowe języki drukarki: PCLm, PCLmS, URF, PWG. Typ drukarki: Laserowa monochromatyczna.
Specyfikacja techniczna
| Interfejs komunikacyjny | USB 2.0, RJ-45 |
| Liczba podajników papieru | 1 szt. |
| Maksymalna gramatura papieru | 120 g/m2 |
| Maksymalna pojemność podajników | 150 arkuszy |
| Maksymalne zużycie energii | 361 W |
| Maksymalny rozmiar papieru | A4 |
| Minimalna gramatura papieru | 120 g/m2 |
| Obsługiwane formaty druku | A4, A5, A6, C5, DL |
| Pamięć maksymalna (MB) | 32 |
| Pamięć zainstalowana (MB) | 32.00 |
| Podstawowe funkcje | drukarka |
| Pojemność zamontowanych podajników | 150 arkuszy |
| Poziom hałasu | 48.0 dB(A) |
| Rodzina | LaserJet |
| Rozdzielczość druku - dodatkowa | 600 dpi |
| Rozdzielczość druku - główna | 600 dpi |
| Standardowe języki drukarki | PCLm, PCLmS, URF, PWG |
| Technologia druku | Laserowa |
| Typ drukarki | Laserowa monochromatyczna |
| Wymiary: Głębokość (mm) | 189 |
| Wymiary: Szerokość (mm) | 346 |
| Wymiary: Wysokość (mm) | 159 |
| Wyświetlacz LCD | Tak |
Opis
Specyficzne kody
- EAN13
- 0194850676970
Zgodnie z rozporządzeniem UE 2023/988 (GPSR) informujemy o producencie produktu oraz podmiocie odpowiedzialnym w UE.
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także