Monitor Dell 31,5" Alienware AW3225DM (210-BQWN) VA QHD 180Hz 2xHDMI DP HUB
warehouse Wybierz magazyn
Monitor Dell 31,5" Alienware AW3225DM (210-BQWN) VA QHD 180Hz 2xHDMI DP HUB Monitor Dell 31,5" Alienware AW3225DM (210-BQWN) VA QHD 180Hz 2xHDMI DP HUB to monitor LCD z ekranem 31.50 cali, o rozdzielczości 2560 x 1440 (QHD). Zapewnia wysoką jakość obrazu do pracy biurowej i rozrywki.
Monitor Dell 31,5" Alienware AW3225DM (210-BQWN) VA QHD 180Hz 2xHDMI DP HUB
Monitor Dell 31,5" Alienware AW3225DM (210-BQWN) VA QHD 180Hz 2xHDMI DP HUB to monitor LCD z ekranem 31.50 cali, o rozdzielczości 2560 x 1440 (QHD). Zapewnia wysoką jakość obrazu do pracy biurowej i rozrywki.
Jakość obrazu i komfort pracy
Częstotliwość odchylania pionowego (Hz): HDMI: 48 - 144 | DP 48 - 180. Częstotliwość odchylania poziomego (KHz): HDMI: 30 - 230 | DP 30 - 285. Ilość wyświetlanych kolorów: 1,07 B (10-bitowy). Powłoka ekranu: Matowa (Matt, non-glare).
Złącza i wyposażenie
Złącza zewn.: Kensington Lock, DisplayPort, HDMI x 2, USB 3.2 Gen 1 Type-A x 2, USB 3.2 Gen 1 Type-B. Wyposażenie dodatkowe: Kabel zasilający, Kabel HDMI (1,8 m), Kabel DisplayPort (1,8 m), Informacje dotyczące bezpieczeństwa, środowiska i przepisów, Kabel USB-A na B (1,8 m), Naklejka Alienware.
Specyfikacja techniczna
| Czas reakcji matrycy | 4.000 ms |
| Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz) | 180 |
| Częstotliwość odchylania pionowego (Hz) | HDMI: 48 - 144 | DP 48 - 180 |
| Częstotliwość odchylania poziomego (KHz) | HDMI: 30 - 230 | DP 30 - 285 |
| Format obrazu | 16:9 |
| Ilość wyświetlanych kolorów | 1,07 B (10-bitowy) |
| Jasność matrycy | 400 cd/m2 |
| Kąt widzenia pionowy (V) | 178.00 stopni |
| Kąt widzenia poziomy (H) | 178.00 stopni |
| Klasa energetyczna | G |
| Kolor obudowy | Czarny (Black) |
| Kontrast statyczny | 3000 :1 |
| Montaż VESA | 100 x 100 |
| Nasycenie kolorów | 95% (DCI-P3) |
| Obsługa Adaptive Sync | Tak |
| Obsługa FreeSync | Tak |
| Pobór energii (podczas pracy) | 33.00 W |
| Pobór energii (tryb czuwania) | 0.30 W |
| Powłoka ekranu | Matowa (Matt, non-glare) |
| Przekątna ekranu | 31.50 cali |
| Regulacja kąta nachylenia [Tilt] | -5° / +21° |
| Regulacja wysokości | Tak - 110mm |
| Rodzina | Alienware |
| Rozdzielczość maksymalna | 2560 x 1440 (QHD) |
| Technologia podświetlania | LED |
| Typ matrycy | VA |
| Waga bez podstawy (kg) | 6.58 |
| Waga z podstawą (kg) | 9.63 |
| Wbudowany zasilacz | Tak |
| Wielkość plamki | 0.272 mm |
| Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm) | 707,42 x 418,7 x 121,7 |
| Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm) | 707,42 x 473,75 ~ 583,33 x 232 |
| Wyposażenie dodatkowe | Kabel zasilający, Kabel HDMI (1,8 m), Kabel DisplayPort (1,8 m), Informacje dotyczące bezpieczeństwa, środowiska i przepisów, Kabel USB-A na B (1,8 m), Naklejka Alienware |
| Zakrzywiony ekran | Tak |
| Zgodność z technologią HDCP | Tak |
| Złącza zewn. | Kensington Lock, DisplayPort, HDMI x 2, USB 3.2 Gen 1 Type-A x 2, USB 3.2 Gen 1 Type-B |
Opis
31.50 cali
Specyficzne kody
- EAN13
- 5397184962725
Zgodnie z rozporządzeniem UE 2023/988 (GPSR) informujemy o producencie produktu oraz podmiocie odpowiedzialnym w UE.
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Zobacz także