Monitor Asus 27" ProArt PA278QV DVI HDMI DP mDP 4xUSB 3.0 głośniki
Monitor Asus 27" ProArt PA278QV DVI HDMI DP mDP 4xUSB 3.0 głośniki Monitor Asus 27" ProArt PA278QV DVI HDMI DP mDP 4xUSB 3.0 głośniki to monitor LCD z ekranem 27.00 cali, o rozdzielczości 2560 x 1440 (WQHD). Zapewnia wysoką jakość obrazu do pracy biurowej i rozrywki.
Monitor Asus 27" ProArt PA278QV DVI HDMI DP mDP 4xUSB 3.0 głośniki
Monitor Asus 27" ProArt PA278QV DVI HDMI DP mDP 4xUSB 3.0 głośniki to monitor LCD z ekranem 27.00 cali, o rozdzielczości 2560 x 1440 (WQHD). Zapewnia wysoką jakość obrazu do pracy biurowej i rozrywki.
Jakość obrazu i komfort pracy
Ilość wyświetlanych kolorów: 16,7 M (8-bitowy). Rozdzielczość maksymalna: 2560 x 1440 (WQHD). Typ matrycy: IPS (In-Plane Switching). Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm): 615 x (382 ~ 532) x 226.
Złącza i wyposażenie
Złącza zewn.: Wyjście słuchawkowe, HDMI, DisplayPort, USB 3.0 x 4, DVI, Wejście mini-jack 3.5mm, miniDisplayPort. Wyposażenie dodatkowe: Cables: HDMI, Mini-DP, USB, Power.
Specyfikacja techniczna
| Czas reakcji matrycy | 5.000 ms |
| Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz) | 60 |
| Częstotliwość odchylania pionowego (Hz) | 46-75 |
| Częstotliwość odchylania poziomego (KHz) | 30-112 |
| Format obrazu | 16:9 |
| Ilość wyświetlanych kolorów | 16,7 M (8-bitowy) |
| Jasność matrycy | 350 cd/m2 |
| Kąt widzenia pionowy (V) | 178.00 stopni |
| Kąt widzenia poziomy (H) | 178.00 stopni |
| Klasa energetyczna | G |
| Kolor obudowy | Czarny (Black) |
| Kontrast dynamiczny | 100000000 :1 |
| Kontrast statyczny | 1000 :1 |
| Montaż VESA | 100 x 100 |
| Nasycenie kolorów | 120% (sRGB) |
| Obrót wokół własnej osi [Swivel] | -90° / +90° |
| Pobór energii (podczas pracy) | 18.60 W |
| Pobór energii (tryb czuwania) | 0.50 W |
| Przekątna ekranu | 27.00 cali |
| Regulacja kąta nachylenia [Tilt] | -5° / +35° |
| Regulacja wysokości | Tak - 150mm |
| Rozdzielczość maksymalna | 2560 x 1440 (WQHD) |
| Technologia podświetlania | WLED |
| Typ matrycy | IPS (In-Plane Switching) |
| Ustawienie ekranu w pionie [Pivot] | Tak |
| Waga z podstawą (kg) | 7.80 |
| Wbudowane głośniki | 2 x 2W |
| Wbudowany zasilacz | Tak |
| Wielkość plamki | 0.233 mm |
| Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm) | 615 x 372 x 51 |
| Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm) | 615 x (382 ~ 532) x 226 |
| Wyposażenie dodatkowe | Cables: HDMI, Mini-DP, USB, Power |
| Złącza zewn. | Wyjście słuchawkowe, HDMI, DisplayPort, USB 3.0 x 4, DVI, Wejście mini-jack 3.5mm, miniDisplayPort |
Opis
DisplayPort
HDMI
USB 3.0 x 4
Wejście mini-jack 3.5mm
Wyjście słuchawkowe
miniDisplayPort
CE
TCO
UL
Specyficzne kody
- EAN13
- 4718017603614
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Zobacz także