Monitor Asus 27" ProArt Display PA27JCV IPS 5K 60Hz HDMI DP HUB głośniki
warehouse Wybierz magazyn
Monitor Asus 27" ProArt Display PA27JCV IPS 5K 60Hz HDMI DP HUB głośniki Monitor Asus 27" ProArt Display PA27JCV IPS 5K 60Hz HDMI DP HUB głośniki to monitor LCD z ekranem 27.00 cali, o rozdzielczości 5120 x 2880. Zapewnia wysoką jakość obrazu do pracy biurowej i rozrywki.
Monitor Asus 27" ProArt Display PA27JCV IPS 5K 60Hz HDMI DP HUB głośniki
Monitor Asus 27" ProArt Display PA27JCV IPS 5K 60Hz HDMI DP HUB głośniki to monitor LCD z ekranem 27.00 cali, o rozdzielczości 5120 x 2880. Zapewnia wysoką jakość obrazu do pracy biurowej i rozrywki.
Jakość obrazu i komfort pracy
Ilość wyświetlanych kolorów: 1,07 B (10-bitowy). Kolor obudowy: Czarno-srebrny (Black-silver). Nasycenie kolorów: 95% (Adobe RGB), 100% (sRGB), 99% (DCI-P3). Powłoka ekranu: Antyodblaskowa (Anti-Glare).
Złącza i wyposażenie
Złącza zewn.: Wyjście słuchawkowe, HDMI, Kensington Lock, DisplayPort, USB 3.2 Gen 1 Type-A x 3, USB 3.2 Gen 1 Type-C. Wyposażenie dodatkowe: Kabel USB-C, Kabel zasilający, Szybki przewodnik, Kabel HDMI Ultra High Speed, Raport z fabrycznej kalibracji kolorów, Ściereczka z mikrofibry.
Specyfikacja techniczna
| Czas reakcji matrycy | 5.000 ms |
| Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz) | 60 |
| Częstotliwość odchylania pionowego (Hz) | 48~60 |
| Częstotliwość odchylania poziomego (KHz) | 15~135 |
| Format obrazu | 16:9 |
| Ilość wyświetlanych kolorów | 1,07 B (10-bitowy) |
| Jasność matrycy | 400 cd/m2 |
| Kąt widzenia pionowy (V) | 178.00 stopni |
| Kąt widzenia poziomy (H) | 178.00 stopni |
| Klasa energetyczna | F |
| Kolor obudowy | Czarno-srebrny (Black-silver) |
| Kontrast statyczny | 1500 :1 |
| Montaż VESA | 100 x 100 |
| Nasycenie kolorów | 95% (Adobe RGB), 100% (sRGB), 99% (DCI-P3) |
| Obrót wokół własnej osi [Swivel] | -30° / +30° |
| Obsługa Adaptive Sync | Tak |
| Pobór energii (podczas pracy) | 31.04 W |
| Pobór energii (tryb czuwania) | 0.50 W |
| Powłoka ekranu | Antyodblaskowa (Anti-Glare) |
| Przekątna ekranu | 27.00 cali |
| Redukcja migotania [FlickerFree/Safe] | Tak |
| Redukcja niebieskiego światła [Low Blue Light] | Tak |
| Regulacja kąta nachylenia [Tilt] | -5° / +23° |
| Regulacja wysokości | Tak - 130mm |
| Rozdzielczość maksymalna | 5120 x 2880 |
| Technologia podświetlania | LED |
| Typ matrycy | IPS (In-Plane Switching) |
| Ustawienie ekranu w pionie [Pivot] | Tak |
| Waga bez podstawy (kg) | 4.14 |
| Waga z podstawą (kg) | 5.91 |
| Wbudowane głośniki | 2 x 2W |
| Wbudowany zasilacz | Tak |
| Wielkość plamki | 0.166 mm |
| Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm) | 612,2 x 362,9 x 44,1 |
| Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm) | 612,2 x 538,1 x 215 |
| Wyposażenie dodatkowe | Kabel USB-C, Kabel zasilający, Szybki przewodnik, Kabel HDMI Ultra High Speed, Raport z fabrycznej kalibracji kolorów, Ściereczka z mikrofibry |
| Zgodność z technologią HDCP | Tak |
| Złącza zewn. | Wyjście słuchawkowe, HDMI, Kensington Lock, DisplayPort, USB 3.2 Gen 1 Type-A x 3, USB 3.2 Gen 1 Type-C |
Opis
27.00 cali
Specyficzne kody
- EAN13
- 4711387628973
Zgodnie z rozporządzeniem UE 2023/988 (GPSR) informujemy o producencie produktu oraz podmiocie odpowiedzialnym w UE.
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Zobacz także