Monitor AOC 27" Q27G4XF HDMI DP
Monitor AOC 27" Q27G4XF HDMI DP Monitor AOC 27" Q27G4XF HDMI DP to monitor LCD z ekranem 27.00 cali, o rozdzielczości 2560 x 1440 (QHD). Zapewnia wysoką jakość obrazu do pracy biurowej i rozrywki. 27.00 cali.
Monitor AOC 27" Q27G4XF HDMI DP
Monitor AOC 27" Q27G4XF HDMI DP to monitor LCD z ekranem 27.00 cali, o rozdzielczości 2560 x 1440 (QHD). Zapewnia wysoką jakość obrazu do pracy biurowej i rozrywki.
Jakość obrazu i komfort pracy
Ilość wyświetlanych kolorów: 16,7 M (8-bitowy). Powłoka ekranu: Antyodblaskowa (Anti-Glare). Rozdzielczość maksymalna: 2560 x 1440 (QHD). Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm): 613,9 x 366,3 x 51,3.
Złącza i wyposażenie
Złącza zewn.: Wyjście słuchawkowe, HDMI, Kensington Lock, DisplayPort. Wyposażenie dodatkowe: Kabel HDMI, DP.
Specyfikacja techniczna
| Czas reakcji matrycy | 1.000 ms |
| Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz) | 180 |
| Format obrazu | 16:9 |
| Ilość wyświetlanych kolorów | 16,7 M (8-bitowy) |
| Jasność matrycy | 300 cd/m2 |
| Kąt widzenia pionowy (V) | 178.00 stopni |
| Kąt widzenia poziomy (H) | 178.00 stopni |
| Kolor obudowy | Czarny (Black) |
| Kontrast dynamiczny | 80000000 :1 |
| Kontrast statyczny | 1000 :1 |
| Montaż VESA | 100 x 100 |
| Obrót wokół własnej osi [Swivel] | -28° / +28° |
| Obsługa Adaptive Sync | Tak |
| Pobór energii (tryb czuwania) | 0.50 W |
| Powłoka ekranu | Antyodblaskowa (Anti-Glare) |
| Przekątna ekranu | 27.00 cali |
| Redukcja migotania [FlickerFree/Safe] | Tak |
| Redukcja niebieskiego światła [Low Blue Light] | Tak |
| Regulacja kąta nachylenia [Tilt] | -3° / +21° |
| Regulacja wysokości | Tak - 130mm |
| Rodzina | AOC Gaming |
| Rozdzielczość maksymalna | 2560 x 1440 (QHD) |
| Technologia podświetlania | WLED |
| Typ matrycy | Fast IPS |
| Ustawienie ekranu w pionie [Pivot] | Tak |
| Waga bez podstawy (kg) | 3.44 |
| Waga z podstawą (kg) | 5.40 |
| Wbudowany zasilacz | Tak |
| Wielkość plamki | 0.155 mm |
| Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm) | 613,9 x 366,3 x 51,3 |
| Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm) | 613,9 x (386~516) x 207,7 |
| Wyposażenie dodatkowe | Kabel HDMI, DP |
| Złącza zewn. | Wyjście słuchawkowe, HDMI, Kensington Lock, DisplayPort |
Opis
HDMI
Kensington Lock
Wyjście słuchawkowe
Specyficzne kody
- EAN13
- 4038986182485
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Zobacz także