Monitor Asus 27" ProArt Display PA278CFRV HDMI 2xDP 4xUSB głośniki
warehouse Wybierz magazyn
Monitor Asus 27" ProArt Display PA278CFRV HDMI 2xDP 4xUSB głośniki Monitor Asus 27" ProArt Display PA278CFRV HDMI 2xDP 4xUSB głośniki to monitor LCD z ekranem 27.00 cali, o rozdzielczości 2560 x 1440. Zapewnia wysoką jakość obrazu do pracy biurowej i rozrywki.
Monitor Asus 27" ProArt Display PA278CFRV HDMI 2xDP 4xUSB głośniki
Monitor Asus 27" ProArt Display PA278CFRV HDMI 2xDP 4xUSB głośniki to monitor LCD z ekranem 27.00 cali, o rozdzielczości 2560 x 1440. Zapewnia wysoką jakość obrazu do pracy biurowej i rozrywki.
Jakość obrazu i komfort pracy
Ilość wyświetlanych kolorów: 16,7 M (6 bit + FRC). Kolor obudowy: Srebrny (Silver). Nasycenie kolorów: 100% (sRGB), 95% (DCI-P3). Powłoka ekranu: Antyodblaskowa (Anti-Glare).
Złącza i wyposażenie
Złącza zewn.: Wyjście słuchawkowe, HDMI, Kensington Lock, DisplayPort x 2, USB 3.0 x 3, USB 3.0 Type-C. Wyposażenie dodatkowe: Kable (DisplayPort, HDMI,USB-C, zasilający), instrukcja, gwarancja, Raport ze wstępnej kalibracji obrazu.
Specyfikacja techniczna
| Czas reakcji matrycy | 5.000 ms |
| Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz) | 100 |
| Częstotliwość odchylania pionowego (Hz) | 48 ~ 100 |
| Częstotliwość odchylania poziomego (KHz) | 15 ~ 155 |
| Format obrazu | 16:9 |
| Ilość wyświetlanych kolorów | 16,7 M (6 bit + FRC) |
| Jasność matrycy | 350 cd/m2 |
| Kąt widzenia pionowy (V) | 178.00 stopni |
| Kąt widzenia poziomy (H) | 178.00 stopni |
| Kolor obudowy | Srebrny (Silver) |
| Kontrast dynamiczny | 3000 :1 |
| Kontrast statyczny | 1000 :1 |
| Montaż VESA | 100 x 100 |
| Nasycenie kolorów | 100% (sRGB), 95% (DCI-P3) |
| Obrót wokół własnej osi [Swivel] | -30° / +30° |
| Obsługa FreeSync | Tak |
| Pobór energii (podczas pracy) | 16.00 W |
| Pobór energii (tryb czuwania) | 0.50 W |
| Powłoka ekranu | Antyodblaskowa (Anti-Glare) |
| Przekątna ekranu | 27.00 cali |
| Redukcja migotania [FlickerFree/Safe] | Tak |
| Regulacja kąta nachylenia [Tilt] | -5° / +23° |
| Regulacja wysokości | Tak - 130mm |
| Rodzina | ProArt |
| Rozdzielczość maksymalna | 2560 x 1440 |
| Technologia podświetlania | LED |
| Typ matrycy | IPS (In-Plane Switching) |
| Ustawienie ekranu w pionie [Pivot] | Tak |
| Waga bez podstawy (kg) | 4.90 |
| Waga z podstawą (kg) | 6.60 |
| Wbudowane głośniki | 2 x 2W |
| Wbudowany zasilacz | Tak |
| Wielkość plamki | 0.311 mm |
| Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm) | 613,3 x 363,4 x 44,9 |
| Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm) | 613,3 x 536,7 x 197,2 |
| Wyposażenie dodatkowe | Kable (DisplayPort, HDMI,USB-C, zasilający), instrukcja, gwarancja, Raport ze wstępnej kalibracji obrazu |
| Zgodność z technologią HDCP | Tak |
| Złącza zewn. | Wyjście słuchawkowe, HDMI, Kensington Lock, DisplayPort x 2, USB 3.0 x 3, USB 3.0 Type-C |
Opis
27.00 cali
Specyficzne kody
- EAN13
- 4711387530191
Zgodnie z rozporządzeniem UE 2023/988 (GPSR) informujemy o producencie produktu oraz podmiocie odpowiedzialnym w UE.
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Zobacz także