- Aktualnie wyprzedane
Monitor Asus 27" TUF Gaming VG27VQ3B 2xHDMI DP głośniki
Monitor Asus 27" TUF Gaming VG27VQ3B 2xHDMI DP głośniki Monitor Asus 27" TUF Gaming VG27VQ3B 2xHDMI DP głośniki to monitor LCD z ekranem 27.00 cali, o rozdzielczości 1920 x 1080 (Full HD). Zapewnia wysoką jakość obrazu do pracy biurowej i rozrywki.
Monitor Asus 27" TUF Gaming VG27VQ3B 2xHDMI DP głośniki
Monitor Asus 27" TUF Gaming VG27VQ3B 2xHDMI DP głośniki to monitor LCD z ekranem 27.00 cali, o rozdzielczości 1920 x 1080 (Full HD). Zapewnia wysoką jakość obrazu do pracy biurowej i rozrywki.
Jakość obrazu i komfort pracy
Częstotliwość odchylania pionowego (Hz): HDMI: 48 ~ 180 | DP: 48 ~ 180. Częstotliwość odchylania poziomego (KHz): HDMI: 30 ~ 225 | DP: 250. Ilość wyświetlanych kolorów: 16,7 M (6 bit + FRC). Powłoka ekranu: Matowa (Matt, non-glare).
Złącza i wyposażenie
Złącza zewn.: Wyjście słuchawkowe, Kensington Lock, DisplayPort, HDMI x 2. Wyposażenie dodatkowe: Kable (DisplayPort, zasilający), instrukcja, gwarancja.
Specyfikacja techniczna
| Czas reakcji matrycy | 1.000 ms |
| Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz) | 180 |
| Częstotliwość odchylania pionowego (Hz) | HDMI: 48 ~ 180 | DP: 48 ~ 180 |
| Częstotliwość odchylania poziomego (KHz) | HDMI: 30 ~ 225 | DP: 250 |
| Format obrazu | 16:9 |
| Ilość wyświetlanych kolorów | 16,7 M (6 bit + FRC) |
| Jasność matrycy | 250 cd/m2 |
| Kąt widzenia pionowy (V) | 178.00 stopni |
| Kąt widzenia poziomy (H) | 178.00 stopni |
| Kolor obudowy | Czarny (Black) |
| Kontrast statyczny | 3000 :1 |
| Montaż VESA | 100 x 100 |
| Nasycenie kolorów | 90% (DCI-P3) |
| Obsługa FreeSync | Tak |
| Pobór energii (podczas pracy) | 17.00 W |
| Pobór energii (tryb czuwania) | 0.50 W |
| Powłoka ekranu | Matowa (Matt, non-glare) |
| Przekątna ekranu | 27.00 cali |
| Redukcja migotania [FlickerFree/Safe] | Tak |
| Redukcja niebieskiego światła [Low Blue Light] | Tak |
| Regulacja kąta nachylenia [Tilt] | -5° / +23° |
| Rodzina | TUF Gaming |
| Rozdzielczość maksymalna | 1920 x 1080 (Full HD) |
| Technologia podświetlania | LED |
| Typ matrycy | Fast VA |
| Waga bez podstawy (kg) | 4.20 |
| Waga z podstawą (kg) | 4.90 |
| Wbudowane głośniki | 2 x 2W |
| Wbudowany zasilacz | Tak |
| Wielkość plamki | 0.311 mm |
| Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm) | 610 x 367 x 80 |
| Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm) | 610 x 456 x 193 |
| Wyposażenie dodatkowe | Kable (DisplayPort, zasilający), instrukcja, gwarancja |
| Zakrzywiony ekran | Tak |
| Zgodność z technologią HDCP | Tak |
| Złącza zewn. | Wyjście słuchawkowe, Kensington Lock, DisplayPort, HDMI x 2 |
Opis
HDMI x 2
Kensington Lock
Wyjście słuchawkowe
TUV Flicker-free
TUV Low Blue Light
VESA AdaptiveSync Display 180Hz
Specyficzne kody
- EAN13
- 4711387529997
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Zobacz także