Monitor Asus 31,5" TUF Gaming VG32AQA1A 2xHDMI DP głośniki
Monitor Asus 31,5" TUF Gaming VG32AQA1A 2xHDMI DP głośniki
Monitor Asus 31,5" TUF Gaming VG32AQA1A 2xHDMI DP głośniki
Monitor Asus 31,5" TUF Gaming VG32AQA1A 2xHDMI DP głośniki
Monitor Asus 31,5" TUF Gaming VG32AQA1A 2xHDMI DP głośniki
Monitor Asus 31,5" TUF Gaming VG32AQA1A 2xHDMI DP głośniki
Monitor Asus 31,5" TUF Gaming VG32AQA1A 2xHDMI DP głośniki
Monitor Asus 31,5" TUF Gaming VG32AQA1A 2xHDMI DP głośniki
Monitor Asus 31,5" TUF Gaming VG32AQA1A 2xHDMI DP głośniki
Monitor Asus 31,5" TUF Gaming VG32AQA1A 2xHDMI DP głośniki
Monitor Asus 31,5" TUF Gaming VG32AQA1A 2xHDMI DP głośniki
Poprzedni keyboard_arrow_left
Następny keyboard_arrow_right
zoom_in
Monitor Asus 31,5" TUF Gaming VG32AQA1A 2xHDMI DP głośniki
Monitor Asus 31,5" TUF Gaming VG32AQA1A 2xHDMI DP głośniki
Monitor Asus 31,5" TUF Gaming VG32AQA1A 2xHDMI DP głośniki
Monitor Asus 31,5" TUF Gaming VG32AQA1A 2xHDMI DP głośniki
Monitor Asus 31,5" TUF Gaming VG32AQA1A 2xHDMI DP głośniki
Monitor Asus 31,5" TUF Gaming VG32AQA1A 2xHDMI DP głośniki
Monitor Asus 31,5" TUF Gaming VG32AQA1A 2xHDMI DP głośniki
Monitor Asus 31,5" TUF Gaming VG32AQA1A 2xHDMI DP głośniki
Monitor Asus 31,5" TUF Gaming VG32AQA1A 2xHDMI DP głośniki
Monitor Asus 31,5" TUF Gaming VG32AQA1A 2xHDMI DP głośniki
Monitor Asus 31,5" TUF Gaming VG32AQA1A 2xHDMI DP głośniki

Monitor Asus 31,5" TUF Gaming VG32AQA1A 2xHDMI DP głośniki

1 249,16 zł
Brutto

warehouse Wybierz magazyn

Magazyn

local_shipping Zamów teraz — wyślemy jutro rano!
calendar_today Przewidywana dostawa: czwartek, 22 października (za 2 dni)
verified_user
Bezpieczne zakupy SSL i bezpieczne płatności
local_shipping
Szybka dostawa Zamów do 16:00 — wyślemy dziś
replay
Zwrot 14 dni na zwrot towaru
security
Gwarancja Pełna gwarancja producenta
Loading...
Monitor 31,5 cali VG32AQA1A

Monitor 31,5 cali VG32AQA1A

Asus

Kod producenta: VG32AQA1A

✓ VA  |  ✓ 31.5''  |  ✓ 16,7 mln

Najważniejsze informacje

✓
Typ matrycyVA
✓
Przekątna ekranu31.5''
✓
Ilość kolorów16,7 mln
✓
Powierzchnia matrycyMatowa
🛡
Gwarancja producenta
36 mies. gwarancja zewnętrzna producenta
Etykieta energetyczna
Zobacz dokument producenta

Zdjęcia produktu

Monitor 31,5 cali VG32AQA1A - zdjecie 1 Monitor 31,5 cali VG32AQA1A - zdjecie 2 Monitor 31,5 cali VG32AQA1A - zdjecie 3 Monitor 31,5 cali VG32AQA1A - zdjecie 4 Monitor 31,5 cali VG32AQA1A - zdjecie 5 Monitor 31,5 cali VG32AQA1A - zdjecie 6 Monitor 31,5 cali VG32AQA1A - zdjecie 7 Monitor 31,5 cali VG32AQA1A - zdjecie 8

Specyfikacja techniczna

Przekątna ekranu31.5''
Typ matrycyVA
Powierzchnia matrycyMatowa
Ekran dotykowyNie
Obszar widzialny w poziomie697.344
Czas reakcji1
Jasność300
Kontrast dynamiczny100 000 000:1
Częstotliwość odświeżania170
Częstotliwość pozioma min.30
Częstotliwość pionowa min.48
Kąt widzenia poziomy178
Ilość kolorów16,7 mln
Wbudowane głośnikiTak
PivotNie
Standard VESA100 x 100
Klasa energetycznaE
KolorCzarny
Wysokość426.2
Szerokość716.3
Głębokość z podstawą213.81
Waga5.7
Waga z podstawą6.7

Opakowanie

Szerokosc200 mm
Wysokosc600 mm
Glebokosc800 mm
Waga10000 g
Asus
90LM07L0-B02370
10 Przedmioty

Opis

5.7
Waga
31.5''
31.50 cali
Przekątna ekranu
VA
Typ matrycy
Matowa
Powierzchnia matrycy
Nie
Ekran dotykowy
LED
Technologia podświetlania
697.344
Obszar widzialny w poziomie
1
Czas reakcji
300
Jasność
3000 :1
Kontrast statyczny
178
Kąt widzenia poziomy
16,7 mln
Ilość kolorów
Tak
Wbudowane głośniki
Nie
Pivot
100 x 100
Standard VESA
E
Klasa energetyczna
426.2
Wysokość
716.3
Szerokość
100 000 000:1
Kontrast dynamiczny
213.81
Głębokość z podstawą
30
Częstotliwość pozioma min.
48
Częstotliwość pionowa min.
6.7
Waga z podstawą
Link
Data Act
Czarny (Black)
Kolor obudowy
Nie
Zawiera baterię / akumulator
Czarny
Kolor
Zasilacz, kabel zasilający, kabel DsiplayPort
Wyposażenie dodatkowe
-5° / +20°
Regulacja kąta nachylenia [Tilt]
100 x 100
Montaż VESA
26.00 W
Pobór energii (podczas pracy)
Nie
Wbudowany zasilacz
178.00 stopni
Kąt widzenia poziomy (H)
178.00 stopni
Kąt widzenia pionowy (V)
TUF Gaming
Rodzina
300 cd/m2
Jasność matrycy
2560 × 1440
Rozdzielczość maksymalna
Nie
Touch
0.272 mm
Wielkość plamki
Matowa
Powłoka ekranu
16:9
Format obrazu
1 ms
Czas reakcji matrycy
170
Częstotliwość odświeżania
16,7 M (8-bitowy)
Ilość wyświetlanych kolorów
Nie
Zakrzywiony ekran
HDMI x 2, DisplayPort, Wyjście słuchawkowe
Złącza zewn.
Tak
Redukcja migotania [FlickerFree/Safe]
0.50 W
Pobór energii (tryb czuwania)
716.3 x 496.2 x 213.81mm
Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm)
716.3 x 426.2 x 54.87
Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm)
6.70
Waga z podstawą (kg)
Nie
Obsługa G-Sync
Tak
Obsługa FreeSync
Tak
Zgodność z technologią HDCP
5.77
Waga bez podstawy (kg)
Tak
Głośniki
170
Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz)
Kensington Lock
Informacje dodatkowe
28–32″
Wielkość ekranu
VA
Technologia matrycy
2560 × 1440
Rozdzielczość monitora
145–180 Hz
Odświeżanie ekranu
0,6–1 ms
Deklarowany czas reakcji

Specyficzne kody

EAN13
4711081907466

verified_user Gwarancja

Dokumenty:

Zgodnie z rozporządzeniem UE 2023/988 (GPSR) informujemy o producencie produktu oraz podmiocie odpowiedzialnym w UE.

Producent:
ASUSTeK Computer Inc.
1F.,No.15,Llde Rd.,Beitou Dist, 112 Taipei City (TW)
Osoba/podmiot odpowiedzialny w UE:
ASUS Computer GmbH
Harkortstr. 21-23, 40880 Ratingen (DE)
www.asus.com/support/product/contactus/services/questionform/
chat Komentarze (0)
Ładowanie...