Monitor Asus 15,6" ZenScreen Go MB16AHP MicroHDMI USB-C głośniki

1 277,94 zł
Brutto

warehouse Wybierz magazyn

Magazyn

local_shipping Zamów teraz — wyślemy jutro rano!
calendar_today Przewidywana dostawa: czwartek, 22 października (za 2 dni)
verified_user
Bezpieczne zakupy SSL i bezpieczne płatności
local_shipping
Szybka dostawa Zamów do 16:00 — wyślemy dziś
replay
Zwrot 14 dni na zwrot towaru
security
Gwarancja Pełna gwarancja producenta
Loading...
Monitor 15.6 cala MB16AHP IPS FHD mHdmi USB-C Głośnik bateria 4h pracy

Monitor 15.6 cala MB16AHP IPS FHD mHdmi USB-C Głośnik bateria 4h pracy

Asus

Kod producenta: MB16AHP

✓ TFT IPS  |  ✓ 15.6"  |  ✓ Czarny

Najważniejsze informacje

✓
Typ matrycyTFT IPS
✓
Przekątna ekranu15.6"
✓
KolorCzarny
✓
Powierzchnia matrycyMatowa
🛡
Gwarancja producenta
36 mies. gwarancja zewnętrzna producenta
Etykieta energetyczna
Zobacz dokument producenta

Zdjęcia produktu

Monitor 15.6 cala MB16AHP IPS FHD mHdmi USB-C Głośnik bateria 4h pracy - zdjecie 1

Specyfikacja techniczna

Przekątna ekranu15.6"
Typ matrycyTFT IPS
Powierzchnia matrycyMatowa
Ekran dotykowyNie
Obszar widzialny w poziomie344.16
Jasność250
Wbudowane głośnikiTak
Klasa energetycznaD
Akcesoria w zestawieInteligentna obudowa ASUS
Kabel micro HDMI na HDMI
Zasilacz
Instrukcja szybkiego startu
Adapter USB Type-C na A
Kabel USB-C
Karta gwarancyjna
Rysik ZenScreen
KolorCzarny
Wysokość227.39
Szerokość359.66
Waga0.86

Opakowanie

Szerokosc310 mm
Wysokosc510 mm
Glebokosc70 mm
Waga3100 g
Asus
MB16AHP
10 Przedmioty

Opis

0.86
Waga
15.6 cal
Przekątna ekranu
IPS
Typ matrycy
Matowa
Powierzchnia matrycy
Nie
Ekran dotykowy
LED
Technologia podświetlania
344.16
Obszar widzialny w poziomie
250
Jasność
700 :1
Kontrast statyczny
Tak
Wbudowane głośniki
D
Klasa energetyczna
Inteligentna obudowa ASUS Kabel micro HDMI na HDMI Zasilacz Instrukcja szybkiego startu Adapter USB Type-C na A Kabel USB-C Karta gwarancyjna Rysik ZenScreen
Akcesoria w zestawie
227.39
Wysokość
359.66
Szerokość
100000000 :1
Kontrast dynamiczny
Link
Data Act
Czarny (Black)
Kolor obudowy
Nie
Zawiera baterię / akumulator
Czarny
Kolor
9.00 W
Pobór energii (podczas pracy)
178.00 stopni
Kąt widzenia poziomy (H)
178.00 stopni
Kąt widzenia pionowy (V)
ZenScreen
Rodzina
220 cd/m2
Jasność matrycy
1920 x 1080 (Full HD)
Rozdzielczość maksymalna
0.179 mm
Wielkość plamki
Matowa
Powłoka ekranu
16:9
Format obrazu
5 ms
Czas reakcji matrycy
260 K
Ilość wyświetlanych kolorów
Nie
Zakrzywiony ekran
Micro HDMI, USB Type-C
Złącza zewn.
Tak
Ustawienie ekranu w pionie [Pivot]
0.50 W
Pobór energii (tryb czuwania)
359,7 x 227,4 x 9
Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm)
0.90
Waga z podstawą (kg)
UL, CB, CE
Normy spełniane przez monitor
45% (NTSC)
Nasycenie kolorów
60 Hz
Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz)
Do 22″
Wielkość ekranu
IPS
Technologia matrycy
1920 × 1080
Rozdzielczość monitora
Do 75 Hz
Odświeżanie ekranu
4,1–5 ms
Deklarowany czas reakcji

Specyficzne kody

EAN13
4718017258470

verified_user Gwarancja

Dokumenty:

Zgodnie z rozporządzeniem UE 2023/988 (GPSR) informujemy o producencie produktu oraz podmiocie odpowiedzialnym w UE.

Producent:
ASUSTeK Computer Inc.
1F.,No.15,Llde Rd.,Beitou Dist, 112 Taipei City (TW)
Osoba/podmiot odpowiedzialny w UE:
ASUS Computer GmbH
Harkortstr. 21-23, 40880 Ratingen (DE)
www.asus.com/support/product/contactus/services/questionform/
chat Komentarze (0)
Ładowanie...