Monitor interaktywny LG CreateBoard 65TR3DQ 65" 4K (Android 14.0 EDLA)
warehouse Wybierz magazyn
Monitor interaktywny LG CreateBoard 65TR3DQ 65" 4K (Android 14.0 EDLA) Monitor interaktywny LG CreateBoard 65TR3DQ 65" 4K (Android 14.0 EDLA) to monitor interaktywny z matrycą VA. Ekran dotykowy do prezentacji, nauczania i współpracy zespołowej.
Monitor interaktywny LG CreateBoard 65TR3DQ 65" 4K (Android 14.0 EDLA)
Monitor interaktywny LG CreateBoard 65TR3DQ 65" 4K (Android 14.0 EDLA) to monitor interaktywny z matrycą VA. Ekran dotykowy do prezentacji, nauczania i współpracy zespołowej.
Jakość obrazu i komfort pracy
Ilość wyświetlanych kolorów: 1,07 B (8 bit + FRC). Rodzaj szkła: 3.2 mm (Anti-Glare). Wymiary opakowania (mm): 1628 x 1014 x 185. Wymiary zewnętrzne (mm): 1488,4 x 907,5 x 99,7.
Złącza i wyposażenie
Zawartość opakowania: Pilot zdalnego sterowania, Moduł Wi-Fi, Przewód zasilający 3m, Kabel HDMI 3m, Kabel USB (Typ A – Typ B) 5m, Kabel USB Type-C (C do C) 1,8m, Pisak do pisania, QSG (Quick Start Guide), Instrukcja obsługi.
Specyfikacja techniczna
| Czas reakcji matrycy | 6.500 ms |
| Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz) | 60 |
| Dopuszczalna temperatura pracy | 0°C ~ 40°C |
| Format obrazu | 16:9 |
| Ilość punktów dotyku | Do 50 |
| Ilość wyświetlanych kolorów | 1,07 B (8 bit + FRC) |
| Jasność matrycy | 400 cd/m2 |
| Kąt widzenia | 178 stopni |
| Kontrast statyczny | 5000 :1 |
| Montaż VESA | 600 x 400 |
| Rodzaj szkła | 3.2 mm (Anti-Glare) |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 |
| Rozmiar monitora | 65 cali |
| Typ matrycy | VA |
| Waga brutto (kg) | 41.550 |
| Waga netto (kg) | 34.750 |
| Wbudowane głośniki | 2 x 20W |
| Wymiary opakowania (mm) | 1628 x 1014 x 185 |
| Wymiary zewnętrzne (mm) | 1488,4 x 907,5 x 99,7 |
| Zasilanie | 100-240 V ~, 50/60 Hz |
| Żywotność (godz.) | 50000 |
| Złącza wejścia | RJ-45, USB-C x2, DisplayPort, Audio In, HDMI x3, USB 2.0 (typ A), RGB / VGA, USB 3.0 (typ A) x5 |
| Złącza wyjścia | HDMI Out, Audio Out, RJ-45 Out, USB Touch x3 |
Opis
Specyficzne kody
- EAN13
- 8806096421253
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także