Optoma Monitor wielkoformatowy 55 cali N3551K matowy
warehouse Wybierz magazyn
Optoma Monitor wielkoformatowy 55 cali N3551K matowy Optoma Monitor wielkoformatowy 55 cali N3551K matowy to monitor interaktywny. Ekran dotykowy do prezentacji, nauczania i współpracy zespołowej. 3840 x 2160 (4K/UHD).
Optoma Monitor wielkoformatowy 55 cali N3551K matowy
Optoma Monitor wielkoformatowy 55 cali N3551K matowy to monitor interaktywny. Ekran dotykowy do prezentacji, nauczania i współpracy zespołowej.
Jakość obrazu i komfort pracy
Akcesoria opcjonalne: Opcjonalny moduł SI07B, w specjalnej cenie 10 Euro Bluetooth 5.0 2.4G/5Ghz dwuzakresowy, obsługa WiFi 6 . Gniazda we/wy: 3 x HDMI, 1 x USB (Type C), 1 x USB 2.0, 1 x RJ-45 LAN, 1 x RS-232 (COM), 2 x 3,5 mm minijack, 1 x USB 3.0, 1 x SPDIF out. Gwarancja: 36 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna. Rozdzielczość: 3840 x 2160 (4K/UHD).
Złącza i wyposażenie
Gniazda we/wy: 3 x HDMI, 1 x USB (Type C), 1 x USB 2.0, 1 x RJ-45 LAN, 1 x RS-232 (COM), 2 x 3,5 mm minijack, 1 x USB 3.0, 1 x SPDIF out.
Specyfikacja techniczna
| Akcesoria opcjonalne | Opcjonalny moduł SI07B, w specjalnej cenie 10 Euro Bluetooth 5.0 2.4G/5Ghz dwuzakresowy, obsługa WiFi 6 |
| Bluetooth | Opcja |
| Czas reakcji new | 6ms |
| Gniazda we/wy | 3 x HDMI, 1 x USB (Type C), 1 x USB 2.0, 1 x RJ-45 LAN, 1 x RS-232 (COM), 2 x 3,5 mm minijack, 1 x USB 3.0, 1 x SPDIF out |
| Gwarancja | 36 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna |
| Głębokość | 71.4mm |
| Ilość kolorów | 1,07 mld |
| Jasność | 450cd/m² |
| Kamera internetowa | Brak |
| Klasa energetyczna | Nie dotyczy |
| Kolor (wyliczeniowy) | Czarny |
| Kontrast dynamiczny | 5 000:1 |
| Kontrast statyczny | 4 000:1 |
| Model | N3551K |
| Pobór mocy | 150W |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Przekątna ekranu 2 | 55'' |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 (4K/UHD) |
| Standard VESA | 400 x 200 |
| Szerokość | 1233mm |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Waga | 13.4kg |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| WiFi | Opcja |
| Wysokość | 703.5mm |
Opis
1 x RS-232 (COM)
1 x SPDIF out
1 x USB (Type C)
1 x USB 2.0
1 x USB 3.0
2 x 3,5 mm minijack
3 x HDMI
Specyficzne kody
- EAN13
- 5055387667495
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Zobacz także