Komputer PartsPC VORTEX PANO X3D | Ryzen 7 7800X3D / RTX 5070 12GB / 32GB DDR5 / 1TB NVMe
8 300,00 zł
Adax
| Kolor obudowy | Czarny (Black) |
| Rodzaj urządzenia | Desktop PC |
| Zainstalowany procesor | AMD Ryzen™ 5 9600X (3.90/5.40GHz; 6 rdzeni/12 wątków; 65W) |
| NPU | Brak |
| Gniazdo procesora | AM5 |
| Chipset płyty głównej | AMD B850 |
| Rodzaj pamięci | DDR5-6000 |
| Pamięć zainstalowana (GB) | 16 |
| Maksymalna wielkość pamięci | 256 GB |
| Ilość gniazd pamięci / wolne | 4 / 3 |
| Zamontowany dysk | SSD M.2 PCIe NVMe |
| Pojemność dysku | 1 TB |
| Prędkość zapis/odczyt | 6000/4000 MB/s |
| Karta graficzna zintegrowana z procesorem | AMD Radeon Graphics |
| Wbudowana karta graficzna | nVidia GeForce RTX 5070 12GB |
| Złącza video | HDMI (RTX) DisplayPort x 3 (RTX) HDMI (CPU) DisplayPort (CPU) |
| Wbudowane Audio | Realtek ALC1220 |
| Wejścia i wyjścia audio | 3 x OFC Audio Jacks |
| Łączność | LAN 2,5 Gbps WiFi IEEE 802.11be Bluetooth 5.4 |
| Porty zewnętrzne płyty głównej | USB 2.0 x 4 USB 3.2 Gen 1 x 2 USB 3.2 Gen 2 x 1 USB 3.2 Gen 2 Type-C x 1 |
| Porty zewnętrzne obudowy | USB 3.2 Gen 1 x 2 USB 3.2 Gen 1 Type-C x 1 |
| Złącza PCI na płycie głównej | 1x PCI-e x16 |
| Typ obudowy | Midi Tower |
| Moc zasilacza | 700 W |
| System operacyjny | Microsoft® Windows 11 Home PL 64-bit |
| Warunki serwisowe | 36 miesięcy door-to-door |
| Normy i certyfikaty | CE |
| Wymiary [G x S x W] (mm) | 460,2 x 236,4 x 420,9 |
| Zawiera baterię / akumulator | Tak |
| Gwarancja producenta [mies.] | 36 |
Opis
Specyficzne kody
Zgodnie z rozporządzeniem UE 2023/988 (GPSR) informujemy o producencie produktu oraz podmiocie odpowiedzialnym w UE.
16 innych produktów w tej samej kategorii: