Komputer PartsPC SHADOW X3D | Ryzen 7 7800X3D / RTX 5070 Ti 16GB / 32GB DDR5 / 1TB NVMe
9 799,00 zł
Adax
| Kolor obudowy | Czarny (Black) |
| Rodzaj urządzenia | Desktop PC |
| Zainstalowany procesor | Intel® Core™ i5-14600K Processor (24M Cache, up to 5.30 GHz) |
| NPU | Brak |
| Gniazdo procesora | Socket 1700 |
| Chipset płyty głównej | Intel® B760 |
| Rodzaj pamięci | DDR4-3600 |
| Pamięć zainstalowana (GB) | 16 |
| Maksymalna wielkość pamięci | 128 GB |
| Ilość gniazd pamięci / wolne | 4 / 3 |
| Zamontowany dysk | SSD M.2 PCIe NVMe |
| Pojemność dysku | 1 TB |
| Prędkość zapis/odczyt | 7250/6900 MB/s |
| Rodzaj napędu optycznego | Brak |
| Karta graficzna zintegrowana z procesorem | Intel® UHD Graphics 770 |
| Wbudowana karta graficzna | AMD Radeon RX 9060 XT 16GB |
| Złącza video | HDMI (RTX) DisplayPort x 2 (RTX) VGA (D-Sub) (CPU) HDMI (CPU) DisplayPort (CPU) |
| Wbudowane Audio | Realtek ALC897 |
| Wejścia i wyjścia audio | 3 x OFC Audio Jacks Wyjście/wejście mini-jack |
| Łączność | LAN 1 Gbps WiFi IEEE 802.11a/b/g/n/ac/ax Bluetooth 5.2 |
| Porty zewnętrzne płyty głównej | USB 2.0 x 4 USB 3.2 Gen 1 x 1 USB 3.2 Gen 2 Type-C x 1 |
| Porty zewnętrzne obudowy | USB 3.2 Gen 1 x 2 USB 3.2 Gen 2x2 Type-C x 1 |
| Złącza PCI na płycie głównej | 1x PCI-e x16 2x PCI-e x1 |
| Typ obudowy | Midi Tower |
| Moc zasilacza | 750 W |
| System operacyjny | Microsoft® Windows 11 Home PL 64-bit |
| Warunki serwisowe | 36 miesięcy door-to-door |
| Normy i certyfikaty | CE |
| Wymiary [G x S x W] (mm) | 412 x 225 x 503 |
| Zawiera baterię / akumulator | Tak |
| Gwarancja producenta [mies.] | 36 |
Opis
Specyficzne kody
Zgodnie z rozporządzeniem UE 2023/988 (GPSR) informujemy o producencie produktu oraz podmiocie odpowiedzialnym w UE.
16 innych produktów w tej samej kategorii: