Urządzenie wielofunkcyjne atramentowe Epson EcoTank L3231 3w1
warehouse Wybierz magazyn
Urządzenie wielofunkcyjne atramentowe Epson EcoTank L3231 3w1 Urządzenie wielofunkcyjne atramentowe Epson EcoTank L3231 3w1 to drukarka atramentowa. Oferuje wysoką jakość wydruków kolorowych i fotograficznych.
Urządzenie wielofunkcyjne atramentowe Epson EcoTank L3231 3w1
Urządzenie wielofunkcyjne atramentowe Epson EcoTank L3231 3w1 to drukarka atramentowa. Oferuje wysoką jakość wydruków kolorowych i fotograficznych.
Parametry drukowania
Obsługiwane formaty druku: B5, Koperta DL, 10 x 15 cm, 13 x 18 cm, Koperta nr 10, Koperta C6, 16:9, A4, A5, A6, Letter, Legal. Podstawowe funkcje: drukarka, kopiarka, skaner. Typ drukarki: Atramentowa kolorowa.
Specyfikacja techniczna
| Druk bez marginesów | Tak |
| Ilość wkładów drukujących | 4 szt. |
| Interfejs komunikacyjny | USB |
| Liczba podajników papieru | 1 szt. |
| Maksymalna gramatura papieru | 300 g/m2 |
| Maksymalne zużycie energii | 14 W |
| Maksymalny rozmiar papieru | A4 |
| Minimalna gramatura papieru | 64 g/m2 |
| Obsługiwane formaty druku | B5, Koperta DL, 10 x 15 cm, 13 x 18 cm, Koperta nr 10, Koperta C6, 16:9, A4, A5, A6, Letter, Legal |
| Podstawowe funkcje | drukarka, kopiarka, skaner |
| Pojemność zamontowanych podajników | 100 arkuszy |
| Prędkość drukowania kolor (max) | 15.0 stron/min |
| Prędkość drukowania mono (max) | 33.0 stron/min |
| Rodzina | EcoTank |
| Rozdzielczość druku - dodatkowa | 1440 dpi |
| Rozdzielczość druku - główna | 5760 dpi |
| Rozdzielczość optyczna skanera - dodatkowa | 1200 dpi |
| Rozdzielczość optyczna skanera - główna | 600 dpi |
| Standardowe języki drukarki | ESC/P-R |
| Technologia druku | Atramentowa |
| Typ drukarki | Atramentowa kolorowa |
| Wymiary: Głębokość (mm) | 347 |
| Wymiary: Szerokość (mm) | 375 |
| Wymiary: Wysokość (mm) | 179 |
Opis
Specyficzne kody
- EAN13
- 8715946729725
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także