- Aktualnie wyprzedane
Urządzenie wielofunkcyjne atramentowe Epson EcoTank L3270 3w1
Urządzenie wielofunkcyjne atramentowe Epson EcoTank L3270 3w1 Urządzenie wielofunkcyjne atramentowe Epson EcoTank L3270 3w1 to drukarka atramentowa. Oferuje wysoką jakość wydruków kolorowych i fotograficznych.
Urządzenie wielofunkcyjne atramentowe Epson EcoTank L3270 3w1
Urządzenie wielofunkcyjne atramentowe Epson EcoTank L3270 3w1 to drukarka atramentowa. Oferuje wysoką jakość wydruków kolorowych i fotograficznych.
Parametry drukowania
Interfejs komunikacyjny: USB, WiFi Direct, WiFi. Obsługiwane formaty druku: Koperta nr 10, Koperta C6, 16:9, A4, A5, A6, Letter, Legal, B5, Koperta DL, 10 x 15 cm, 13 x 18 cm. Podstawowe funkcje: drukarka, kopiarka, skaner. Typ drukarki: Atramentowa kolorowa.
Specyfikacja techniczna
| Druk bez marginesów | Tak |
| Ilość wkładów drukujących | 4 szt. |
| Interfejs komunikacyjny | USB, WiFi Direct, WiFi |
| Liczba podajników papieru | 1 szt. |
| Maksymalna gramatura papieru | 300 g/m2 |
| Maksymalne zużycie energii | 12 W |
| Maksymalny rozmiar papieru | A4 |
| Minimalna gramatura papieru | 64 g/m2 |
| Obsługiwane formaty druku | Koperta nr 10, Koperta C6, 16:9, A4, A5, A6, Letter, Legal, B5, Koperta DL, 10 x 15 cm, 13 x 18 cm |
| Podstawowe funkcje | drukarka, kopiarka, skaner |
| Pojemność zamontowanych podajników | 100 arkuszy |
| Praca w sieci bezprzewodowej | Tak |
| Prędkość drukowania kolor (max) | 15.0 stron/min |
| Prędkość drukowania mono (max) | 33.0 stron/min |
| Rodzina | EcoTank |
| Rozdzielczość druku - dodatkowa | 1440 dpi |
| Rozdzielczość druku - główna | 5760 dpi |
| Rozdzielczość optyczna skanera - dodatkowa | 2400 dpi |
| Rozdzielczość optyczna skanera - główna | 1200 dpi |
| Technologia druku | Atramentowa |
| Typ drukarki | Atramentowa kolorowa |
| Wymiary: Głębokość (mm) | 347 |
| Wymiary: Szerokość (mm) | 375 |
| Wymiary: Wysokość (mm) | 179 |
Opis
Microsoft Windows 7
Microsoft Windows 8
Microsoft Windows 8.1
Microsoft Windows 10
Microsoft Windows Server 2012
Microsoft Windows Server 2012 R2
Microsoft Windows Server 2016
WiFi
WiFi Direct
13 x 18 cm
16:9
A4
A5
A6
B5
Koperta C6
Koperta DL
Koperta nr 10
Legal
Letter
Specyficzne kody
- EAN13
- 8715946727097
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Zobacz także