Urządzenie wielofunkcyjne Canon Maxify GX7140 (6880C009AA) 4w1 białe
warehouse Wybierz magazyn
Urządzenie wielofunkcyjne Canon Maxify GX7140 (6880C009AA) 4w1 białe Urządzenie wielofunkcyjne Canon Maxify GX7140 (6880C009AA) 4w1 białe to drukarka atramentowa. Oferuje wysoką jakość wydruków kolorowych i fotograficznych.
Urządzenie wielofunkcyjne Canon Maxify GX7140 (6880C009AA) 4w1 białe
Urządzenie wielofunkcyjne Canon Maxify GX7140 (6880C009AA) 4w1 białe to drukarka atramentowa. Oferuje wysoką jakość wydruków kolorowych i fotograficznych.
Parametry drukowania
Interfejs komunikacyjny: RJ-45, USB 2.0 High-Speed, WiFi 802.11a/b/g/n/ac. Interfejs sieciowy: Fast Ethernet 10/100 Mbps RJ-45. Obsługiwane formaty druku: A4, A5, A6, Letter, Legal, B5, Koperta COM10, Koperta DL, 10 x 15 cm, 13 x 18 cm, Custom, 20 x 25 cm, 18 x 25 cm. Podstawowe funkcje: drukarka, kopiarka, skaner, fax.
Specyfikacja techniczna
| Automatyczny podajnik dokumentów | Tak |
| Cykl pracy (miesięcznie, maks.) | 45000 |
| Czas wydruku pierwszej strony | 5.5 s |
| Duplex | Tak |
| Fax | Tak |
| Ilość wkładów drukujących | 4 szt. |
| Interfejs komunikacyjny | RJ-45, USB 2.0 High-Speed, WiFi 802.11a/b/g/n/ac |
| Interfejs sieciowy | Fast Ethernet 10/100 Mbps RJ-45 |
| Maksymalna gramatura papieru | 105 g/m2 |
| Maksymalne zużycie energii | 21 W |
| Maksymalny rozmiar papieru | A4 |
| Minimalna gramatura papieru | 64 g/m2 |
| Obsługiwane formaty druku | A4, A5, A6, Letter, Legal, B5, Koperta COM10, Koperta DL, 10 x 15 cm, 13 x 18 cm, Custom, 20 x 25 cm, 18 x 25 cm |
| Podstawowe funkcje | drukarka, kopiarka, skaner, fax |
| Poziom hałasu | 49.0 dB(A) |
| Praca w sieci bezprzewodowej | Tak |
| Prędkość drukowania kolor (max) | 15.5 stron/min |
| Prędkość drukowania mono (max) | 15.5 stron/min |
| Prędkość kopiowania kolor (max) | 12.2 str/min |
| Prędkość kopiowania mono (max) | 22.2 str/min |
| Rodzina | MAXIFY |
| Rozdzielczość druku - dodatkowa | 1200 dpi |
| Rozdzielczość druku - główna | 600 dpi |
| Rozdzielczość optyczna skanera - dodatkowa | 1200 dpi |
| Rozdzielczość optyczna skanera - główna | 1200 dpi |
| Technologia druku | Atramentowa |
| Typ drukarki | Atramentowa kolorowa |
| Waga netto (kg) | 13.100 |
| Wymiary: Głębokość (mm) | 410 |
| Wymiary: Szerokość (mm) | 399 |
| Wymiary: Wysokość (mm) | 314 |
| Wyświetlacz LCD | Tak |
| Zakres powiększenia | 400 % |
| Zakres zmniejszenia | 25 % |
Opis
Specyficzne kody
- EAN13
- 4549292240290
Zgodnie z rozporządzeniem UE 2023/988 (GPSR) informujemy o producencie produktu oraz podmiocie odpowiedzialnym w UE.
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Zobacz także