Komputer ADAX LIBRA AIO 23,8'' Silver WXIPC12400
3 314,50 zł
Lenovo
| Rodzaj urządzenia | All in One |
| Przekątna ekranu | 27.00 cali |
| Rozdzielczość maksymalna | 1920 x 1080 (Full HD) |
| Ekran - dodatkowy opis | IPS 300nits Anti-glare, 99% sRGB |
| Touch | Nie |
| Zainstalowany procesor | Intel® Core™ 5 Processor 210H (12M Cache, up to 4.80 GHz) |
| System operacyjny | Microsoft® Windows 11 Pro PL 64-bit |
| Chipset płyty głównej | Intel® SoC Platform |
| Wbudowana karta graficzna | Intel® Graphics |
| Rodzaj pamięci | SO-DIMM DDR5 5200MHz |
| Pamięć zainstalowana (GB) | 16 |
| Maksymalna wielkość pamięci | 32 GB |
| Ilość gniazd pamięci / wolne | 2 / 1 |
| Zamontowany dysk | SSD M.2 PCIe NVMe |
| Pojemność dysku | 512 GB |
| Wbudowane Audio | Realtek ALC233-CG |
| Wbudowana kamera internetowa | 5,0 MPix |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Czytnik kart | Nie |
| Złącza USB | 2x USB 2.0 + 1x USB 3.2 Gen 2 + 1x USB-C |
| Port LAN | RJ-45 1 Gbps |
| Port Wi-Fi | IEEE 802.11ax |
| Port Bluetooth | Bluetooth V5.2 |
| Złącze HDMI | HDMI x2 |
| Dodatki multimedialne | Głośniki stereo Wbudowane 2 mikrofony |
| Klawiatura w zestawie | Tak |
| Mysz w zestawie | Tak |
| Kolor obudowy | Szary (Luna Grey) |
| Wymiary [G x S x W] (mm) | 192 x 611,72 x 473,16 |
| Waga netto (kg) | 7.100 |
| Wyposażenie dodatkowe | Zasilacz 90W 89% |
| Zawiera baterię / akumulator | Tak |
| Informacje dodatkowe | 2x HDMI: 1x HDMI®-in 1.4 + 1x HDMI®-out 2.1 TMDS 512GB SSD M.2 2280 PCIe® 4.0x4 NVMe® Opal 2.0 Intel® Wi-Fi® 6 AX201, 11ax 2x2 + BT5.2 ENERGY STAR® 8.0 EPEAT™ Silver Registered ErP Lot 3 and Lot 7 GREENGUARD® RoHS / WEEE / REACH TÜV Rheinland® Flicker Free TÜV Rheinland® Low Blue Light TÜV Rheinland® Ultra Low Noise Firmware TPM 2.0 integrated in SoC Kensington Security Slot, 3 x 7 mm No chassis intrusion switch |
| Gwarancja producenta [mies.] | 60 |
Opis
Specyficzne kody
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane