Lenovo Komputer All-in-One ThinkCentre neo 50a G5 12SD0020PB W11Pro
4 321,38 zł
=== Pobierz SeoSafeProductWriter do edycji ===
Asus
| Rodzaj urządzenia | All in One |
| Przekątna ekranu | 27.00 cali |
| Rozdzielczość maksymalna | 1920 x 1080 (Full HD) |
| Ekran - dodatkowy opis | LCD, 300 nits, sRGB 100%, IPS-level Wide view, Anti-glare |
| Touch | Nie |
| Zainstalowany procesor | Intel® Core™ 7 processor 240H (24M Cache, up to 5.20 GHz) |
| System operacyjny | Microsoft® Windows 11 Pro PL 64-bit |
| Wbudowana karta graficzna | Intel® Graphics |
| Rodzaj pamięci | SO-DIMM DDR5 |
| Pamięć zainstalowana (GB) | 16 |
| Zamontowany dysk | SSD M.2 PCIe NVMe |
| Pojemność dysku | 512 GB |
| Wbudowane Audio | Tak |
| Wyjście słuchawkowe | Tak |
| Wejście mikrofonowe | Tak |
| Wbudowana kamera internetowa | Full HD1080p |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Złącza USB | 1x USB 2.0 + 3x USB 3.0 + 2x USB 3.0 Type-C |
| Port LAN | RJ-45 1 Gbps |
| Port Wi-Fi | IEEE 802.11ax |
| Port Bluetooth | Bluetooth V5.4 |
| Złącze HDMI | HDMI x2 |
| Dodatki multimedialne | Głośniki stereo Wbudowane 2 mikrofony |
| Klawiatura w zestawie | Tak |
| Mysz w zestawie | Tak |
| Kolor obudowy | Czarny (Black) |
| Wymiary [G x S x W] (mm) | 17 - 210 x 613 x 447 |
| Waga netto (kg) | 9.000 |
| Wyposażenie dodatkowe | Zasilacz 120W, Output: 20V DC, 6A, 120W, Input: 100~240V AC 50/60Hz |
| Zawiera baterię / akumulator | Tak |
| Informacje dodatkowe | Trusted Platform Module (TPM) 2.0 Kensington Security Slot™(7x 3mm) BIOS Booting User Password Protection Wi-Fi 6E(802.11ax) (Triple band) 2*2 + Bluetooth® 5.4 Wireless Card 1080p FHD camera 1x HDMI 1.4 in, 1x HDMI 1.4 out McAfee Internet Security 30 days free trial EPEAT Gold, Energy star 9.0, REACH, RoHS |
| Gwarancja producenta [mies.] | 36 |
Opis
Specyficzne kody
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane