- Nowy
Komputer ADAX VERSO AIO 23,8'' WXIHC12100 Black i3-12100/H610/8GB/512GB/Wi-Fi/BT/W11H
2 952,60 zł
Brutto
warehouse Wybierz magazyn
Komputer ADAX VERSO AIO 23,8'' WXIHC12100 Black i3-12100/H610/8GB/512GB/Wi-Fi/BT/W11H
Adax
Specyfikacja techniczna
| Rodzaj urządzenia | All in One |
| Przekątna ekranu | 23.80 cali |
| Rozdzielczość maksymalna | 1920 x 1080 (Full HD) |
| Touch | Nie |
| Zainstalowany procesor | Intel® Core™ i3-12100 Processor (12M Cache, up to 4.30 GHz) |
| System operacyjny | Microsoft® Windows 11 Home PL 64-bit |
| Chipset płyty głównej | Intel® H610 |
| Wbudowana karta graficzna | Intel® UHD Graphics 730 |
| Rodzaj pamięci | SO-DIMM DDR4 3200MHz |
| Pamięć zainstalowana (GB) | 8 |
| Maksymalna wielkość pamięci | 64 GB |
| Ilość gniazd pamięci / wolne | 2 / 1 |
| Zamontowany dysk | SSD M.2 PCIe NVMe |
| Pojemność dysku | 512 GB |
| Wyjście słuchawkowe | Tak |
| Wejście mikrofonowe | Tak |
| SPDIF (Digital Audio) | Tak |
| Wbudowana kamera internetowa | Full HD1080p |
| Złącza USB | 2x USB 3.0, 2x USB 3.1, 2x USB 2.0 |
| Port Wi-Fi | IEEE 802.11ax |
| Port Bluetooth | Bluetooth V5.2 |
| Złącze HDMI | HDMI x1 |
| Klawiatura w zestawie | Tak |
| Mysz w zestawie | Tak |
| Kolor obudowy | Czarny (Black) |
| Wymiary [G x S x W] (mm) | 240 x 540 x 410 |
| Wyposażenie dodatkowe | Zasilacz DC 100~240V, 50-60Hz, 1,8A, 120W |
| Zawiera baterię / akumulator | Tak |
| Gwarancja producenta [mies.] | 36 |
ZVAXAHO00020
2 Przedmioty
Opis
SO-DIMM DDR4 3200MHz
Rodzaj pamięci
23.80 cali
Przekątna ekranu
512 GB
Pojemność dysku
Czarny (Black)
Kolor obudowy
Tak
Zawiera baterię / akumulator
36
Gwarancja producenta [mies.]
Zasilacz DC 100~240V, 50-60Hz, 1,8A, 120W
Wyposażenie dodatkowe
240 x 540 x 410
Wymiary [G x S x W] (mm)
Tak
Wyjście słuchawkowe
Bluetooth V5.2
Port Bluetooth
Tak
Wejście mikrofonowe
1920 x 1080 (Full HD)
Rozdzielczość maksymalna
Nie
Touch
Microsoft® Windows 11 Home PL 64-bit
System operacyjny
HDMI x1
Złącze HDMI
8
Pamięć zainstalowana (GB)
All in One
Rodzaj urządzenia
Intel® Core™ i3-12100 Processor (12M Cache, up to 4.30 GHz)
Zainstalowany procesor
64 GB
Maksymalna wielkość pamięci
SSD M.2 PCIe NVMe
Zamontowany dysk
IEEE 802.11ax
Port Wi-Fi
Full HD1080p
Wbudowana kamera internetowa
2 / 1
Ilość gniazd pamięci / wolne
Intel® H610
Chipset płyty głównej
Intel® UHD Graphics 730
Wbudowana karta graficzna
Tak
Klawiatura w zestawie
Tak
Mysz w zestawie
2x USB 3.0, 2x USB 3.1, 2x USB 2.0
Złącza USB
Tak
SPDIF (Digital Audio)
Specyficzne kody
- EAN13
- 5906496011726
chat
Komentarze (0)
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane