- Aktualnie wyprzedane
Komputer AiO Dell Pro 24 QB24250 23,8"FHD/Ultra 7
Komputer AiO Dell Pro 24 QB24250 23,8"FHD/Ultra 7 Komputer AiO Dell Pro 24 QB24250 23,8"FHD/Ultra 7 to komputer All-in-One o pojemności 512 GB, z ekranem 23.80 cali. Komputer ze zintegrowanym monitorem, oszczędzający miejsce na biurku.
Komputer AiO Dell Pro 24 QB24250 23,8"FHD/Ultra 7
Komputer AiO Dell Pro 24 QB24250 23,8"FHD/Ultra 7 to komputer All-in-One o pojemności 512 GB, z ekranem 23.80 cali. Komputer ze zintegrowanym monitorem, oszczędzający miejsce na biurku.
Kluczowe cechy
Rodzaj pamięci: SO-DIMM DDR5 5600MHz. Rozdzielczość maksymalna: 1920 x 1080 (Full HD). System operacyjny: Microsoft® Windows 11 Pro PL 64-bit. Wymiary [G x S x W] (mm): 57,9 x 540 x 354,3.
Złącza i wyposażenie
Wyposażenie dodatkowe: Kabel zasilający.
Specyfikacja techniczna
| Czytnik kart | Tak |
| Dodatki multimedialne | Głośniki stereo |
| Ekran - dodatkowy opis | TFT IPS, Matowa |
| Ilość gniazd pamięci / wolne | 2 / 1 |
| Klawiatura w zestawie | Tak |
| Kolor obudowy | Czarny (Black) |
| Maksymalna wielkość pamięci | 64 GB |
| Mysz w zestawie | Tak |
| Pamięć zainstalowana (GB) | 16 |
| Pojemność dysku | 512 GB |
| Port Bluetooth | Tak |
| Port LAN | RJ-45 1 Gbps |
| Port Wi-Fi | IEEE 802.11ax |
| Przekątna ekranu | 23.80 cali |
| Rodzaj napędu optycznego | Brak |
| Rodzaj pamięci | SO-DIMM DDR5 5600MHz |
| Rodzaj urządzenia | All in One |
| Rozdzielczość maksymalna | 1920 x 1080 (Full HD) |
| System operacyjny | Microsoft® Windows 11 Pro PL 64-bit |
| Wbudowana kamera internetowa | Full HD1080p |
| Wbudowana karta graficzna | Intel® Graphics |
| Wbudowane Audio | Tak |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Wejście mikrofonowe | Tak |
| Wyjście słuchawkowe | Tak |
| Wymiary [G x S x W] (mm) | 57,9 x 540 x 354,3 |
| Wyposażenie dodatkowe | Kabel zasilający |
| Zainstalowany procesor | Intel® Core™ Ultra 7 Processor 265 (30M Cache, up to 5.30 GHz) |
| Zamontowany dysk | SSD M.2 PCIe NVMe |
| Zawiera baterię / akumulator | Tak |
| Złącza USB | 2x USB 3.0 + 4x USB 3.1 + 2x USB 3.2 Type-C |
| Złącze HDMI | HDMI x2 |
Opis
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Zobacz także