Komputer AiO Acer Veriton Z4 VZ4727GT
Komputer AiO Acer Veriton Z4 VZ4727GT Komputer AiO Acer Veriton Z4 VZ4727GT to komputer All-in-One o pojemności 512 GB, z ekranem 27.00 cali. Komputer ze zintegrowanym monitorem, oszczędzający miejsce na biurku.
Komputer AiO Acer Veriton Z4 VZ4727GT
Komputer AiO Acer Veriton Z4 VZ4727GT to komputer All-in-One o pojemności 512 GB, z ekranem 27.00 cali. Komputer ze zintegrowanym monitorem, oszczędzający miejsce na biurku.
Kluczowe cechy
Dodatki multimedialne: Wbudowane 2 mikrofony, Głośniki stereo. Rozdzielczość maksymalna: 1920 x 1080 (Full HD). System operacyjny: Microsoft® Windows 11 Pro PL 64-bit. Wbudowana karta graficzna: Intel® UHD Graphics 770.
Specyfikacja techniczna
| Czytnik kart | Tak |
| Dodatki multimedialne | Wbudowane 2 mikrofony, Głośniki stereo |
| Ekran - dodatkowy opis | IPS, 250nit |
| Ilość gniazd pamięci / wolne | 2 / 1 |
| Kolor obudowy | Czarny (Black) |
| Maksymalna wielkość pamięci | 64 GB |
| Obrót wokół własnej osi [Swivel] | -30° / +30° |
| Pamięć zainstalowana (GB) | 16 |
| Pojemność dysku | 512 GB |
| Port Bluetooth | Tak |
| Port LAN | RJ-45 1 Gbps |
| Port Wi-Fi | IEEE 802.11ax |
| Przekątna ekranu | 27.00 cali |
| Regulacja kąta nachylenia [Tilt] | -5° / +35° |
| Regulacja wysokości | Tak - 155mm |
| Rodzaj napędu optycznego | DVD |
| Rodzaj pamięci | DDR5-5600 |
| Rodzaj urządzenia | All in One |
| Rozdzielczość maksymalna | 1920 x 1080 (Full HD) |
| System operacyjny | Microsoft® Windows 11 Pro PL 64-bit |
| Wbudowana kamera internetowa | 5,0 MPix |
| Wbudowana karta graficzna | Intel® UHD Graphics 770 |
| Wbudowane Audio | Tak |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Wejście mikrofonowe | Tak |
| Wyjście słuchawkowe | Tak |
| Wymiary [G x S x W] (mm) | 46,5 x 612,7 x 367,33 |
| Zainstalowany procesor | Intel® Core™ i5-14400 Processor (20M Cache, up to 4.70 GHz) |
| Zamontowany dysk | SSD M.2 PCIe NVMe |
| Zawiera baterię / akumulator | Tak |
| Złącza USB | 1x USB 2.0 + 2x USB 3.0 + 2x USB 3.1 + 1x USB 3.2 Type-C |
| Złącze HDMI | HDMI x1 |
Opis
Wbudowane 2 mikrofony
Specyficzne kody
- EAN13
- 4711474598226
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także