Komputer AIO HP ProOne 245 G10 23,8"FHD/R7 7730U/16GB/SSD512GB/Radeon/11PR
Komputer AIO HP ProOne 245 G10 23,8"FHD/R7 7730U/16GB/SSD512GB/Radeon/11PR Komputer AIO HP ProOne 245 G10 23,8"FHD/R7 7730U/16GB/SSD512GB/Radeon/11PR to komputer All-in-One o pojemności 512 GB, z ekranem 23.80 cali. Komputer ze zintegrowanym monitorem, oszczędzający miejsce na biurku.
Komputer AIO HP ProOne 245 G10 23,8"FHD/R7 7730U/16GB/SSD512GB/Radeon/11PR
Komputer AIO HP ProOne 245 G10 23,8"FHD/R7 7730U/16GB/SSD512GB/Radeon/11PR to komputer All-in-One o pojemności 512 GB, z ekranem 23.80 cali. Komputer ze zintegrowanym monitorem, oszczędzający miejsce na biurku.
Kluczowe cechy
Klawiatura w zestawie: HP 125 White Cellulose Fiber Packaging Wired Keyboard. Mysz w zestawie: HP 125 White Wired Mouse. Rodzaj pamięci: SO-DIMM DDR4 3200MHz. Rozdzielczość maksymalna: 1920 x 1080 (Full HD).
Złącza i wyposażenie
Wyposażenie dodatkowe: HP 90W 4.5mm PFC Smart (3-pin) AC Adapter.
Specyfikacja techniczna
| Ekran - dodatkowy opis | IPS |
| Ilość gniazd pamięci / wolne | 2 / 1 |
| Klawiatura w zestawie | HP 125 White Cellulose Fiber Packaging Wired Keyboard |
| Kolor obudowy | Biały (White) |
| Maksymalna wielkość pamięci | 64 GB |
| Mysz w zestawie | HP 125 White Wired Mouse |
| Pamięć zainstalowana (GB) | 16 |
| Pojemność dysku | 512 GB |
| Port Bluetooth | Bluetooth V5.3 |
| Port LAN | RJ-45 1 Gbps |
| Port Wi-Fi | IEEE 802.11ax |
| Przekątna ekranu | 23.80 cali |
| Rodzaj pamięci | SO-DIMM DDR4 3200MHz |
| Rodzaj urządzenia | All in One |
| Rozdzielczość maksymalna | 1920 x 1080 (Full HD) |
| System operacyjny | Microsoft® Windows 11 Pro PL 64-bit |
| Wbudowana karta graficzna | AMD Radeon Graphics |
| Wbudowane Audio | Tak |
| Wejście mikrofonowe | Tak |
| Wyjście słuchawkowe | Tak |
| Wymiary [G x S x W] (mm) | 183,7 x 540,6 x 419 |
| Wyposażenie dodatkowe | HP 90W 4.5mm PFC Smart (3-pin) AC Adapter |
| Zainstalowany procesor | AMD Ryzen™ 7 7730U (2.00/4.50GHz; 8 rdzeni/16 wątków; 15W) |
| Zamontowany dysk | SSD M.2 PCIe NVMe |
| Zawiera baterię / akumulator | Tak |
| Złącza USB | 2 × USB 2.0 Type-A, 2 × USB 3.2 Gen 1 Type-A, 1 × USB 3.2 Gen 1 Type-C |
| Złącze HDMI | HDMI x1 |
Opis
Specyficzne kody
- EAN13
- 0199251824173
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Zobacz także