Access Point TP-Link EAP225 V4 AC1350 1xLAN Gb PoE/24V MU-MIMO sufitowy
Access Point TP-Link EAP225 V4 AC1350 1xLAN Gb PoE/24V MU-MIMO sufitowy Access Point TP-Link EAP225 V4 AC1350 1xLAN Gb PoE/24V MU-MIMO sufitowy to punkt dostępowy WiFi marki TP-Link Systems Inc.. Rozszerza zasięg sieci bezprzewodowej.
Access Point TP-Link EAP225 V4 AC1350 1xLAN Gb PoE/24V MU-MIMO sufitowy
Access Point TP-Link EAP225 V4 AC1350 1xLAN Gb PoE/24V MU-MIMO sufitowy to punkt dostępowy WiFi marki TP-Link Systems Inc.. Rozszerza zasięg sieci bezprzewodowej.
Łączność i wydajność sieci
Antena: Wewnętrzna - 3 szt.. Dodatkowe funkcje urządzenia: QoS (Quality of Service), Harmonogram resetu, Kontrola mocy transmisji, Automatyczny wybór kanału, Sterowanie pasmem, Multi SSID, Równoważenie obciążenia pasma. Moc wyjściowa: CE:20dBm(2,4GHz), 23dBm(5GHz) FCC: 24dBm(2.4GHz) 22dBm(5GHz). Porty wej/wyj: 1x 10M/100M/1G RJ-45 LAN.
Specyfikacja techniczna
| Antena | Wewnętrzna - 3 szt. |
| Częstotliwość pracy | 2,4 GHz i 5 GHz |
| Dodatkowe funkcje urządzenia | QoS (Quality of Service), Harmonogram resetu, Kontrola mocy transmisji, Automatyczny wybór kanału, Sterowanie pasmem, Multi SSID, Równoważenie obciążenia pasma |
| Ilość portów LAN | 1 |
| Ilość portów PoE | 1 |
| Moc wyjściowa | CE:20dBm(2,4GHz), 23dBm(5GHz) FCC: 24dBm(2.4GHz) 22dBm(5GHz) |
| Port PoE | Tak |
| Porty wej/wyj | 1x 10M/100M/1G RJ-45 LAN |
| Prędkość transmisji | Wi-Fi: 1350 Mbps 450 Mbps (2,4 GHz) + 866 Mbps (5 GHz) |
| Rodzaj urządzenia bezprzewodowego | Access Point / Punkt dostępowy |
| Tryb pracy | Access Point / Punkt dostępowy |
| Wymiary [G x S x W] (mm) | 205,5 x 181,5 x 37,1 |
Opis
IEEE 802.11a Połączenie bezprzewodowe do 54 Mb/s, częstotliwość 5 GHz
IEEE 802.11ac Połączenie bezprzewodowe (Wi-Fi 5)
IEEE 802.11b Połączenie bezprzewodowe do 11 Mb/s, częstotliwość 2,4 GHz
IEEE 802.11g Połączenie bezprzewodowe do 54 Mb/s, częstotliwość 2,4 GHz
IEEE 802.11n Połączenie bezprzewodowe (Wi-Fi 4)
Harmonogram resetu
Kontrola mocy transmisji
Multi SSID
QoS (Quality of Service)
Równoważenie obciążenia pasma
Sterowanie pasmem
Specyficzne kody
- EAN13
- 6935364096915
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Zobacz także