Zasilacz TFX 250W Akyga AK-T1-250 P4 3x SATA Molex APFC 80+ gold FAN 8cm
Zasilacz TFX 250W Akyga AK-T1-250 P4 3x SATA Molex APFC 80+ gold FAN 8cm Zasilacz TFX 250W Akyga AK-T1-250 P4 3x SATA Molex APFC 80+ gold FAN 8cm to zasilacz komputerowy o mocy 250 W. Zapewnia stabilne zasilanie podzespołów komputera stacjonarnego.
Zasilacz TFX 250W Akyga AK-T1-250 P4 3x SATA Molex APFC 80+ gold FAN 8cm
Zasilacz TFX 250W Akyga AK-T1-250 P4 3x SATA Molex APFC 80+ gold FAN 8cm to zasilacz komputerowy o mocy 250 W. Zapewnia stabilne zasilanie podzespołów komputera stacjonarnego.
Parametry zasilania i bezpieczeństwo
Przeznaczenie zasilacza: Komputer stacjonarny. Sprawność: 80% pod typowym obciążeniem. Wtyczka zasilania: SATA x 3, EPS12V 8 pin (4+4 pin) x 1, ATX 24pin, 4-pin Molex x 1.
Specyfikacja techniczna
| Certyfikat | CE, RoHS, REACH |
| Długość kabli | 36 cm |
| Ilość wentylatorów (max) | 1 szt. |
| Maksymalna moc zasilacza | 250 W |
| Modularność | Brak |
| PFC | Aktywne |
| Przeznaczenie zasilacza | Komputer stacjonarny |
| Sprawność | 80% pod typowym obciążeniem |
| Średnica wentylatora | 80 mm |
| Standard zasilacza | TFX |
| Wtyczka zasilania | SATA x 3, EPS12V 8 pin (4+4 pin) x 1, ATX 24pin, 4-pin Molex x 1 |
| Wymiary [G x S x W] (mm) | 251 x 109 x 67 |
| Zabezpieczenia | OVP (Over Voltage Protection) / zabezpieczenie nadnapięciowe, OCP (Over Current Protection) / zabezpieczenie przed przeciążeniem stabilizatora, SCP (Short Circuit Protection) / zabezpieczenie przeciwzwarciowe, OPP (Over Power Protection) / zabezpieczenie przeciw przeciążeniowe, OTP (Over Temperat... |
Opis
OPP (Over Power Protection) / zabezpieczenie przeciw przeciążeniowe
OTP (Over Temperature Protection) / zabezpieczenie przed przegrzaniem zasilacza
OVP (Over Voltage Protection) / zabezpieczenie nadnapięciowe
SCP (Short Circuit Protection) / zabezpieczenie przeciwzwarciowe
REACH
RoHS
ATX 24pin
EPS12V 8 pin (4+4 pin) x 1
SATA x 3
Specyficzne kody
- EAN13
- 5901720135612
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Zobacz także