Thermaltake Zasilacz - ToughPower SFX 850W F modular 80+Platinum FDB Fan
0,00 zł
Cooler Master Zasilacz MWE Bronze 650W V3 ATX 3.1 Cooler Master Zasilacz MWE Bronze 650W V3 ATX 3.1 to zasilacz komputerowy. Zapewnia stabilne zasilanie podzespołów komputera stacjonarnego. Aktywny PFC.
Cooler Master Zasilacz MWE Bronze 650W V3 ATX 3.1 to zasilacz komputerowy. Zapewnia stabilne zasilanie podzespołów komputera stacjonarnego.
Gwarancja: 60 miesięcy - Gwarancja normalna. Wymiary: 140 x 150 x 86 mm.
| Certyfikat 80+ | 80 PLUS Bronze |
| Format (zasilacze) | ATX |
| Gwarancja | 60 miesięcy - Gwarancja normalna |
| Ilość złącz zas. 4+4-pin 12V | 2 |
| Ilość złącz zas. 4-pin 12V | 3 |
| Ilość złącz zas. PCI-E 6+2-pin | 4 |
| Ilość złącz zas. SATA | 6 |
| Moc zasilacza | 650 W |
| PFC | Aktywny |
| Wentylator | 12 cm |
| Wersja ATX | 3.1 |
| Wymiary | 140 x 150 x 86 mm |
| Złącze zas. MB | 24 pin |
Opis
Specyficzne kody
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także