Zasilacz ATX Rebeltec RAPTOR 500W, BRONZE 80+, Single Rail, DC-DC
126,99 zł
Chieftec Zasilacz BPX-650-C VITA Series 650W ATX Chieftec Zasilacz BPX-650-C VITA Series 650W ATX to zasilacz komputerowy. Zapewnia stabilne zasilanie podzespołów komputera stacjonarnego. Aktywny PFC 80 PLUS Bronze.
Chieftec Zasilacz BPX-650-C VITA Series 650W ATX to zasilacz komputerowy. Zapewnia stabilne zasilanie podzespołów komputera stacjonarnego.
Gwarancja: 36 miesięcy - Gwarancja normalna. Wymiary: 140 x 150 x 86 mm.
| Certyfikat 80+ | 80 PLUS Bronze |
| Format (zasilacze) | ATX |
| Gwarancja | 36 miesięcy - Gwarancja normalna |
| Ilość złącz zas. 4+4-pin 12V | 2 |
| Ilość złącz zas. MOLEX | 3 |
| Ilość złącz zas. PCI-E 16-pin 5 gen. | 1 |
| Ilość złącz zas. PCI-E 6+2-pin | 2 |
| Ilość złącz zas. SATA | 6 |
| Moc zasilacza | 650 W |
| PFC | Aktywny |
| Wentylator | 12 cm |
| Wersja ATX | 3.1 |
| Wymiary | 140 x 150 x 86 mm |
| Zabezpieczenia / filtry | Przed zbyt niskim napięciem (UVP), Przeciwprzeciążeniowe (OPP), Przeciwprzepięciowe (OVP), Przed przepięciami i udarami (SIP), Przeciwzwarciowe (SCP), Przed zbyt wysokim prądem (OCP), Termiczne (OTP), Automatyczna kontrola prędkości obrotowej wentylatora (AFC) |
| Zasilacz modularny | Semi |
| Złącze zas. MB | 20 + 4 pin |
Opis
Specyficzne kody
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Zobacz także