Notebook HP EliteBook 6 G1i 14 A 14"WUXGA/Ultra 5 225H/16GB/SSD512GB/Arc
Notebook HP EliteBook 6 G1i 14 A 14"WUXGA/Ultra 5 225H/16GB/SSD512GB/Arc Notebook HP EliteBook 6 G1i 14 A 14"WUXGA/Ultra 5 225H/16GB/SSD512GB/Arc to laptop o pojemności 512 GB, z ekranem 14.00 cali. Przenośny komputer do pracy, nauki i rozrywki.
Notebook HP EliteBook 6 G1i 14 A 14"WUXGA/Ultra 5 225H/16GB/SSD512GB/Arc
Notebook HP EliteBook 6 G1i 14 A 14"WUXGA/Ultra 5 225H/16GB/SSD512GB/Arc to laptop o pojemności 512 GB, z ekranem 14.00 cali. Przenośny komputer do pracy, nauki i rozrywki.
Kluczowe cechy
Dodatki multimedialne: Głośniki stereo, Wbudowany mikrofon. Karta graficzna zintegrowana z procesorem: Intel® Arc™ 130T GPU. Klawiatura: Klawiatura odporna na zachlapanie. Kolor obudowy: Srebrny (Pike Silver).
Złącza i wyposażenie
Wyposażenie dodatkowe: Zasilacz 65W USB-C.
Specyfikacja techniczna
| Czytnik linii papilarnych | Tak |
| Dodatki multimedialne | Głośniki stereo, Wbudowany mikrofon |
| Ilość gniazd pamięci / wolne | 2 / 1 |
| Ilość rdzeni / wątków | 14 / 14 |
| Karta graficzna zintegrowana z procesorem | Intel® Arc™ 130T GPU |
| Klawiatura | Klawiatura odporna na zachlapanie |
| Kolor obudowy | Srebrny (Pike Silver) |
| Maksymalna wielkość pamięci | 64 GB |
| Military standard | MIL-STD-810H |
| Pamięć zainstalowana (GB) | 16 |
| Podświetlana klawiatura | Tak |
| Pojemność baterii (Wh) | 56.0 |
| Pojemność dysku | 512 GB |
| Port Bluetooth | Bluetooth 5.3 |
| Port LAN | RJ-45 1 Gbps |
| Port Wi-Fi | IEEE 802.11ax |
| Porty USB | 4x : 2x 3.0 + 2x Thunderbolt™ 4 / USB Typu C |
| Powłoka ekranu | Antyodblaskowa (Anti-Glare) |
| Przekątna ekranu | 14.00 cali |
| Rodzaj pamięci | SO-DIMM DDR5 5600MHz |
| Rodzaj urządzenia | Notebook |
| Rozdzielczość optymalna | 1920 x 1200 pikseli |
| Seria / rodzina | EliteBook |
| System operacyjny | Microsoft® Windows 11 Pro PL 64-bit |
| Typ matrycy | IPS (In-Plane Switching) |
| Typ procesora | Intel Core Ultra 5 |
| Warunki serwisowe | 3 lata On-Site |
| Wbudowana kamera internetowa | Full HD1080p |
| Wbudowane Audio | Tak |
| Wejścia i wyjścia audio | Wyjście/wejście mini-jack |
| Wymiary [G x S x W] (mm) | 224 x 319 x 17 |
| Wyposażenie dodatkowe | Zasilacz 65W USB-C |
| Zainstalowany procesor | Intel® Core™ Ultra 5 Processor 225H (18M Cache, up to 4.90 GHz) |
| Zamontowany dysk | SSD M.2 PCIe NVMe |
| Zawiera baterię / akumulator | Tak |
| Złącze HDMI | HDMI x1 |
Opis
Wbudowany mikrofon
Specyficzne kody
- EAN13
- 0199485799865
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Zobacz także