Notebook Asus ExpertBook B1503CVA-S77277X 15,6"FHD/Core 5
warehouse Wybierz magazyn
Notebook Asus ExpertBook B1503CVA-S77277X 15,6"FHD/Core 5 Notebook Asus ExpertBook B1503CVA-S77277X 15,6"FHD/Core 5 to laptop o pojemności 512 GB, z ekranem 15.60 cali. Przenośny komputer do pracy, nauki i rozrywki.
Notebook Asus ExpertBook B1503CVA-S77277X 15,6"FHD/Core 5
Notebook Asus ExpertBook B1503CVA-S77277X 15,6"FHD/Core 5 to laptop o pojemności 512 GB, z ekranem 15.60 cali. Przenośny komputer do pracy, nauki i rozrywki.
Kluczowe cechy
Dodatki multimedialne: Wbudowane 2 mikrofony, Głośniki stereo. Klawiatura: Klawiatura standardowa z blokiem numerycznym. Kolor obudowy: Szary (Gentle Grey). Porty USB: 4x : 2x 3.0 + 2x 3.1 Typu C.
Złącza i wyposażenie
Wyposażenie dodatkowe: Zasilacz TYPE-C, 65W, Output: 20V DC, 3.25A, 65W, Input:100~240V AC 50/60Hz.
Specyfikacja techniczna
| Czytnik linii papilarnych | Tak |
| Dodatki multimedialne | Wbudowane 2 mikrofony, Głośniki stereo |
| Ilość gniazd pamięci / wolne | 2 / 1 |
| Ilość rdzeni / wątków | 8 / 12 |
| Karta graficzna zintegrowana z procesorem | Intel® Graphics |
| Klawiatura | Klawiatura standardowa z blokiem numerycznym |
| Kolor obudowy | Szary (Gentle Grey) |
| Military standard | MIL-STD-810H |
| Możliwość montażu dodatkowego dysku | Tak |
| Pamięć zainstalowana (GB) | 16 |
| Podświetlana klawiatura | Tak |
| Pojemność baterii (Wh) | 50.0 |
| Pojemność dysku | 512 GB |
| Port Bluetooth | Bluetooth 5.4 |
| Port LAN | RJ-45 1 Gbps |
| Port Wi-Fi | IEEE 802.11ax |
| Porty USB | 4x : 2x 3.0 + 2x 3.1 Typu C |
| Powłoka ekranu | Antyodblaskowa (Anti-Glare) |
| Przekątna ekranu | 15.60 cali |
| Rodzaj pamięci | SO-DIMM DDR5 |
| Rodzaj urządzenia | Notebook |
| Rozdzielczość optymalna | 1920x1080 (Full HD) pikseli |
| Seria / rodzina | ExpertBook B1503 |
| System operacyjny | Microsoft® Windows 11 Pro PL 64-bit |
| Typ akumulatora / baterii | Li-Ion 3 cell battery |
| Typ matrycy | IPS (In-Plane Switching) |
| Typ procesora | Intel Core 5 |
| Waga netto (kg) | 1.680 |
| Warunki serwisowe | 3Y OnSite Service(Next Business Day) |
| Wbudowana kamera internetowa | Full HD1080p |
| Wbudowane Audio | Audio by Dirac |
| Wejścia i wyjścia audio | Wyjście/wejście mini-jack |
| Wymiary [G x S x W] (mm) | 232,2 x 359,5 x 19,9 |
| Wyposażenie dodatkowe | Zasilacz TYPE-C, 65W, Output: 20V DC, 3.25A, 65W, Input:100~240V AC 50/60Hz |
| Zainstalowany procesor | Intel® Core™ 5 Processor 210H (12M Cache, up to 4.80 GHz) |
| Zamontowany dysk | SSD M.2 PCIe NVMe |
| Zawiera baterię / akumulator | Tak |
| Złącze DisplayPort | USB-C |
| Złącze HDMI | HDMI x1 |
Opis
15.60 cali
Specyficzne kody
- EAN13
- 4711636317573
Zgodnie z rozporządzeniem UE 2023/988 (GPSR) informujemy o producencie produktu oraz podmiocie odpowiedzialnym w UE.
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Zobacz także