Zasilacz Gigabyte GP-UD750GM PG5 V2 750W 120mm 80+Gold | PartsPC.pl
zoom_in
Zasilacz Gigabyte GP-UD750GM PG5 V2 750W 120mm 80+Gold
Brutto
warehouse Wybierz magazyn
Zasilacz Gigabyte GP-UD750GM PG5 V2 750W 120mm 80+Gold Zasilacz Gigabyte GP-UD750GM PG5 V2 750W 120mm 80+Gold to zasilacz komputerowy o mocy 750 W. Zapewnia stabilne zasilanie podzespołów komputera stacjonarnego.
Loading...
Zasilacz Gigabyte GP-UD750GM PG5 V2 750W 120mm 80+Gold to zasilacz komputerowy o mocy 750 W. Zapewnia stabilne zasilanie podzespołów komputera stacjonarnego.
750 W Maksymalna moc zasilacza
Parametry zasilania i bezpieczeństwo
Przeznaczenie zasilacza: Komputer stacjonarny. Sprawność: 90% pod typowym obciążeniem.
Złącza i wyposażenie
Złącza zasilacza: ATX/MB 20+4 Pin x 1 : 610mm*1, PCI-e 6+2 Pin x 4 : 600mm+150mm*2, SATA x 8 : 600mm+150mm+150mm+150mm*2, CPU/EPS 4+4 Pin x 2 : 650mm+200mm*1, PCI-e 12+4 Pin x 1:700mm*1, 4 Pin Peripheral x 3+4-Pin Floppy x 1 : 500mm+150mm+150mm+150mm*1.
Ilość wentylatorów (max) 1 szt.
Maksymalna moc zasilacza 750 W
Sprawność 90% pod typowym obciążeniem
Średnica wentylatora 120 mm
Standard zasilacza ATX
Wymiary [G x S x W] (mm) 150 x 140 x 86
Gigabyte
GP-UD750GM PG5 V2
50 Przedmioty
Ilość wentylatorów (max)
750 W
Przeznaczenie zasilacza
90% pod typowym obciążeniem
Sprawność
120 mm
Modularność
4 Pin Peripheral x 3+4-Pin Floppy x 1 : 500mm+150mm+150mm+150mm*1
ATX/MB 20+4 Pin x 1 : 610mm*1
CPU/EPS 4+4 Pin x 2 : 650mm+200mm*1
PCI-e 6+2 Pin x 4 : 600mm+150mm*2
PCI-e 12+4 Pin x 1:700mm*1
SATA x 8 : 600mm+150mm+150mm+150mm*2